Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány a netadó ellen...

Gyurcsány a netadó ellen miért nem lépett fel ilyen látványosan, mint most a határzár ellen? Tényleg csak fizetik őt, és csak kamu ellenzék?

Figyelt kérdés

Sokan mondják, hogy magyargyűlölő meg minden. De nem értem, ki az aki mindezért fizet neki? Netán a Fidesz, hogy még jobban lejárassa a baloldalt? Vagy nyugat, vagy ki tömi pénzzel a zsebét, hogy hazudjon?

[link]


2015. szept. 20. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert egyre dühösebb, hogy nem ő van Orbán helyén :D
2015. szept. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom ezt jobban megtudja lovagolni politika céljából, a marék híve meg tapsikol neki.


Meg lehet a főnökei ezt az instrukciót adták neki.

2015. szept. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nem csak őt fizetik, az egész ellenzéket.

ráadásul nem is kell emögé semmi bonyolultat látni, csak a rendes, törvényes fizetésükre gondolok.

szerintem nem véletlen, hogy a baloldali pártok többsége teljesen nulla teljesítményt nyújt évek óta.


ha én lennék egy Gyurcsány, Szigetvári, Gőgös vagy a Kunhalmi Ágnes és még sorolhatnám azokat, akik állandóan csak feljelentéssel fenyegetnek, meg a kormányintézkedéseket kritizálják javaslat nélkül, és annyit zsebretennék havonta, mint egy nálam sokkal nagyobb felelősséggel bíró kormánypárti kollégám, én sem törekednék arra, hogy bármin is eröltetetten gondolkodjak.

sőt, minél nagyobb baromságokat mondanék, hogy még az a véletlen is elkerüljön, hogy mi valaha kormányra kerüljünk, és miénk legyen a nagy felelősség.


Szóval amit Gyurcsány is csinál, azt is azért teszi, mert az esélytelenek nyugalmával tudja nagyon jól, hogy mondhat akármit, soha nem kell majd neki újra megmutatni, hogy na, akkor ő hogy csinálná...a fizetését meg ígyis megkapja, csak fenn kell tartani az esélytelenséget, nehogy véletlenül a fidesz szenvedjen egy akkora népszerűségvesztést, hogy tök véletlenül mégis kormányra kerülnének.

2015. szept. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!