Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Eddig a hivatalos propagandába...

Eddig a hivatalos propagandában Merkel volt az Antikrisztus, a megtestesült gonosz, aki elveszejti Európát, most meg neki drukkolunk a német elnökválasztáson?

Figyelt kérdés
Ti tudjátok még követni? :-)

2017. jún. 28. 07:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha a magyar népről beszélt kisebbik rossz kapcsán, akkor az akasztófát kellett volna választania merkel helyett. Az lenne a legjobb.
2017. jún. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
79%
Ebben az a szép hogy ha Merkel nyer, akkor rá 1 héttel már megint Merkelt fogja szidni Orbán. Szóval megint nem az elvek diktálnak Viktornál, hanem az érdekek.
2017. jún. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
A szó, amit keresel: köpönyegforgatás.
2017. jún. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Orbán és Merkel politikusok, akik általánosságban egyetértenek, néhány bevándorlási kérdés, meg talán néhány apróság kivételével.

A német szempontok is közelednek a magyarhoz, már nekik sem tetszik a merényletek óta az illegális migráció, már majdnem azt hangoztatják, mint korábban a mi kormányunk.

Szívesen meg is szabadulnának egyes migránsoktól, ezért hiába a jelenlegi egyetértés, a kvóta kapcsán komoly csörte várható.

Én teljesen egyetértek a miniszterelnökkel ez ügyben és bár nem tűnik túl nagy problémának pár ezer menekült befogadása, volt már ilyen, egy görög falut úgy emlékszem Beloianisznak hívják,

[link]

már létesítettek hazánkban görög menekültek számára, de ez most más.

Miért ellenzem akkor a kvótát teljes mélységében?

Ha egy csepp eszük van a francia, német hivatalnokoknak, akkor az eddig megfigyelt legszélsőségesebb terroristagyanús fanatikus muszlimokat fogják ránk lőcsölni, mert kiutasítani nem tudják őket presztizsveszteség nélkül, ám bajlódni sem akarnak velük, meg hát nyilván félnek is tőlük, de a kötelező kvóta kapcsán simán megszabadulhatnak tőlük.

Csinálják máshol a balhét, összeszedik mindet, aztán zsupsz, nesze nektek, mind a nyakunkba ömlesztik, mi meg nyithatjuk meg újra az egri minaretet, aztán hallgathatjuk az allah akbárt naponta ötször, bár már mindenki azt remélte, hogy azok az idők mindörökre elmúltak.

Dobó hiába forog a sírjában, a Helsinki bizottságot az nem hatja meg.

Mindezt még csak el is lehetne viselni, de én biztos vagyok abban, hogy a terrorizmus nálunk jelentősen növekedni fog, más európai országban meg jelentősen csökkenni, de az engem ez esetben nem nyugtat meg.

Nem tetszik nekem a manchesteri robbantás, de ha az az alternatíva, hogy szegedi gyerekeket robbantanak cafatokra, akkor arra a leghatározottabban nemet mondok.

Egyék meg a britek, franciák, németek, amit főztek és jól elsóztak.

2017. jún. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Merkel talán nagyobb politikai érzékkel látja be, hogy a migránsokkal mellényúlt.


Schulz viszont sokkal demagógabb annál, hogy változtasson.

2017. jún. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!