Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért van az hogy nincs benne...

Miért van az hogy nincs benne a német médiában meg úgy bárhol hogy a németek többsége nem elégszik meg a mostani kormányukkal?

Figyelt kérdés
Németek tüntetnek rendszeresen Merkel ellen de ezt nem hallani sehol csak az interneten.Rendőrök tépik ki a németek kezéből a 'szélsőséges' zászlókat és tuszkolják is be az embereket rabszállítóba.

2017. jún. 28. 12:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
#8 Na benned szokás szerint nem csalódtunk, ismét eszelős baromságok egy konteógyártó idióta alapján. Gratula. Nem okoz gondot a mindennapi életben, hogy ennyire hiszékeny vagy?
2017. jún. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Én Németországban élek lassan nyolc éve, és csak röhögni tudok az agymosott magyarokon. Jó, nem volt ez mindig így, mert eleinte elszomorított, hogy ennyire könnyen befolyásolhatóak az emberek, de már megszoktam. Most már könnyen röhögök rajtatok.


A CIA diktál a sajtónak, mi? És a szememnek? Bakker, nyolc éve nem veszem észre a Merkel-ellenes tüntetéseket? Lehet, hogy mindig pont olyankor pislogok.


Meg aztán azt sem értem, hogy a kollégáim - akik között meglepően sok echte német akad - miért nem utálják Merkelt meg a CDU-t. Legalább egy kicsit. Mondjuk most hogy belegondolok, lehet, hogy mind CIA-ügynökök.

2017. jún. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 hájaaa ***** válasza:
100%
Merkelben még az egy nagyon pozitív dolog, hogy amit ígér azt betartja(persze lehet itt példálozni h mit nem, de a főbb ígéreteit igen)! Lehet az hülyeség, vagy neked nem tetsző dolog, de amit ígér azt igenis betartja. Vérbeli politikus
2017. jún. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én 14éve élek itt,de tüntetés az a keleti részen van néha elég gyenge létszámban.kimegy párszáz ember a mutti ellen tüntizni,velük szemben meg 3szor annyi antifa akik aztán abból szokott lenni némi ribillió.

Szidják merkelt de ki más lenne akkor helyette?Általában ezt mondják ahogy hallom,mert nem szoktam ilyesmiről beszélni velük.Néha szóba kerül egyegy beszélgetés során de ennyi.

Nem politizálnak.Soha.Bármilyen random társalgás mindenféléről szól de politikáról soha.

Van elég pénze a népeknek,más nem érdekli őket.

2017. jún. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!