Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Reálisnak tűnik ez a statisztika?

Reálisnak tűnik ez a statisztika?

2017. jún. 29. 07:27
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

"Eddig a 6-os válaszoló tűnt a legmeggyőzőbbnek."


Értsd: Ezt a választ akartam hallani.

2017. jún. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
De azokba a statisztikákba beleszámolják a nem ausztriai állampolgárságú embereket is.Amit én írtam az a törökök+bosnyákok, a többi az utóbbi években ment, akik nem állampolgárok és ideiglenes tartózkodási engedéllyel(mostanában anélkül) vannak az országban. A 6-hoz: én pár évvel ezelőtt voltam kint egy évet Innsbruckban, és ezalatt az idő alatt kb. semmi ilyesmit nem tapasztaltam, négerrel is egyszer találkoztam a vasútpályaudvaron, bár valóigaz Innsbruck nem annyira nagyváros.
2017. jún. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

"Eddig a 6-os válaszoló tűnt a legmeggyőzőbbnek."

Miért?

2017. jún. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

""Eddig a 6-os válaszoló tűnt a legmeggyőzőbbnek."

Miért?"



Mert ő nem csak ilyen kitérő választ írt, amelyben semmi érvelés nincs csak így van és kész...:

Tényeket írt és számszerűen alátámasztotta.


Meggyőzőbbnek tűnik , mint ezek a kitérő válaszok véleményem szerint:


"Értsd: Ezt a választ akartam hallani."



"Szerintem ez a videó vagy gyűlöletkeltésre,vagy pánikkeltésre,vagy a videó készítőjének figyelem hiánya van,vagy mindhárom egyszerre!"


"Csak annak a statisztikának hiszek, amit ÉN hamisítok! "


Nyílván,akik nem értenek egyet a 6-ossal, de logikusan felépített gondolatmenetet

fogalmaznának meg, akkor az már megint más...

2017. jún. 29. 18:18
 15/30 anonim ***** válasza:

Csak azt nem értem hogy az ilyen emberek mint 6-os honnan veszik ezeket az infókat, mert biztos nem személyesek, ember nincs aki ennyi városból tud tapasztalatokat szerezni, amik hitelesek. Továbbá ilyet bárki tud csinálni ha akar: "Magyarországon egy átlag családnak 1,4 gyereke van, egy cigánynak 4. Szombathelyen már nem engedik be a szórakozóhelyekre a nem-cigányokat. Tápióbicskén nem tudsz biztonságban végigmenni az utcán. Kishantoson már étteremben sem szolgálnak ki. Ózdon a helyi bandák folyamatosan pénz vesznek el a magyaroktól és terrorban tartják őket."

Persze ha valakinek ez meggyőző...

2017. jún. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Látom egyesek nem értik hogy lehetséges a 10% ból 38 stb. simán úgy hogy két generáció növendékei és tudni illik a benszülött európaiak szaporodási rátája nagyon alacsony míg a muszlimoknak éppen az ellentétje .

Erről már az európai parlamentben is volt vita hogy valamit kikell találni mivel az európai lakosság öregszik.

Ezért is lehetséges az hogy az az 5 millio muszlim 40 év múlva (ez két generáció) már 10-15 lesz míg az ország benszülött lakossága 60 millióból már csak 30-40 lesz.

2017. jún. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
A demográfiai folyamatok sokkal lassabbak, ráadásul a bevándorló családokban messze nem olyan nagy a termékenység mint ahogy egyesek gondolják. Mindenhol 4-et lehet hallani, hogy ennyi az átlag, pedig sok muszlim országban is sokkal kevesebb, nemhogy az európában élőknek.
2017. jún. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

A baj az, hogy a családokban lényegesen magasabb az arány.

Én hüledezve láttam olyan családot, akiknél 18 azaz tizennyolc gyermek volt.

Nem állítom, hogy ez általános, de nyilván úgy jön ki a kisebb átlag, hogy sok az egyedülálló és ezek leviszik, mert nincs gyerekük jelenleg.

Ha viszont megtelepednek és nőre sikerül szert tenniük, akkor már nem le, hanem felviszik a mostani átlagot előbb, utóbb.

2017. jún. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

"A demográfiai folyamatok sokkal lassabbak, ráadásul a bevándorló családokban messze nem olyan nagy a termékenység mint ahogy egyesek gondolják.

hát 100 évvel ezelőtt meg csak 2 milliardan voltunk. ott van szíria az 1960 as evekben csak 6 millioan voltak ez 24 millióra ugrott 60 év alatt.

2017. jún. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Európa lakossága is majdnem megkétszereződött száz év alatt, aztán most mégis az a közbeszéd tárgya, hogy csökken a bennszülött népesség. A tendencia mindenhol ugyanaz, a különbség "csupán" 100 év amit a fejlettség okoz. Afrika És Ázsia kb. most tart ott, ahol Európa tartott 1900-ben, szóval kb. még 100 év mire a Föld népessége elkezd csökkenni, a kérdés az hogy az emberiség kibírja-e addig nagyobb konfliktusok nélkül.
2017. jún. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!