Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért kavar ilyen nagy port a...

Miért kavar ilyen nagy port a melegek házassága?

Figyelt kérdés

Természetesen mindenkinek megvan a véleménye, nem is ez a kérdés.

A kérdés inkább az, hogy ez miért ilyen magas prioritású, mindenkit érdeklő kérdés ez, amikor közvetlenül éppen csak a társadalom egy kis részét érinti, közvetetten meg kb. senkit. Mármint nekem nem lesz se jobb se rosszabb attól, hogy ha teszem azt xy ismerős/szomszéd/munkatárs meleg pár már nem papír nélkül, hanem papírral él együtt.

Igazából ez szerintem nincsen kihatással (vagy csak nagyon áttételesen) az igazán fontos dolgokra, mint hogy milyen lesz az ország gazdasági helyzete, milyen lesz az életszínvonal vagy éppen mennyire érzi ott jól magát a lakosság. Mégis sokkal többet téma, mint a legtöbb olyan téma, ami komoly hatással van az emberek életére...Miért?


2017. jún. 30. 21:13
1 2 3
 21/23 EagleHUN ***** válasza:
0%

Már vagy 20 éve teljesen önellátóan élek!

Nem szorulok rá senkire, a saját szüleim is keveset tudnak adni, a párom szüleinek meg én szoktam segíteni, annyira nincstelenek!


És nem veszek fel semmilyen pénzt sem, mert gyerekre még ezen pénzek mellett sem tellene.

A barátnőmmel is együtt élek 10 éve de se házasok sőt még hivatalos élettársi kapcsolatunk sincs.


Ennyit erről...hogy ezek után 19-es és 20-as előítéletes "fantáziadús" beszólásairól mit gondolok nem írom le, mert kitiltanának az oldalról, csak hogy sejtsétek...

2017. júl. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
23%
Azért kavar nagy port, mert a társadalom alapja a család. Ez ugyanolyan fontosabb téma, mint a gazdaság vagy az életszínvonal.
2017. júl. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
43%

#19-es és #20-as

Nektek hogy sikerült ezt hangos röhögés nélkül kiírni?

2017. júl. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!