Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondolnak a németországi...

Mit gondolnak a németországi mohamedánok a németországi homoszexuálisok hivatalos házasságáról?

Figyelt kérdés
Az ő véleményüket kik képviselik a német parlamentben?

2017. júl. 1. 14:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%

A német muszlimok kb. 60%-a támogatja a melegházasságot. Érdemes elolvasni:

[link]

A német muszlimok liberálisabbak, mint az átlag magyar. Csak arról soha nem hallasz, hogy van egy átlag muszlim és nincs vele semmi baj. Az ultra-konzervatív kisebbségről meg sokat hallasz. De ettől nem lesznek sokan.


És az ő véleményüket is a választott képviselők képviselik a parlamentben, ahogy mindenki másét is.

2017. júl. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
41%
#1 Maximum azért támogatják, mert ha az őslakosok között több a búza, akkor hamarabb túlszaporodhatják őket. Afelől nyugodt lehetsz, hogy ha egy muszlimot kapnának buzuláson, minimum agyonvernék.
2017. júl. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

1.: A fenti cikket Thomas Kunsch írta, aki nem muszlim vallású.


A nyíltan homoszexuálisokat odahaza a mohamedánok nem végzik ki általában? Az emberben ez a kép él valahogy.


https://www.youtube.com/watch?v=Qwiq1f7Nu3M

2017. júl. 1. 15:32
 4/15 anonim ***** válasza:
44%
Én csak leírtam egy tényt. Jogotokban áll a politikai nézeteitek miatt letagadni. Nekem meg jogomban áll emiatt ostoba birkáknak vagy épp fanatikusoknak tartani titeket. Ilyen ez a liberalizmus. De azért tisztelettel megkérek mindenkit, aki szerint a véleménye üti a tényeket, hogy gondolja ezt újra.
2017. júl. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

4.: Az imám pallosa, pedig a fejeket üti..., hogy a tényeknél maradjunk, ha már leostobáztál minket.


Mindenesetre és pl. Iránban nem próbálnám ki, mi történik, ha másként gondolkodónak adjuk ki magunkat...

Te kipróbálnád?


ui.: Én egyébként 50%-ban hasznosnak jelöltem, amit írtál.

2017. júl. 1. 16:40
 6/15 A kérdező kommentje:
Egyébként én úgy tudom felfogni a németországi történéseket, hogy ezzel a döntéssel próbálják a németek saját hazájukat kevésbé kívánatos célponttá tenni a muszlimok számára. Mert van az a pénz, amiért az ember feje "korpásodik"...
2017. júl. 1. 16:44
 7/15 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudom, hogy általában, a magukat muszlimnak valló németek mit gondolnak a melegházasságról.


Azt tudom, hogy az iszlámban ez nem megengedett.

Azt is tudom, hogy egy muszlim pont annyira muszlim, mint máshol egy keresztény, azaz simán lehet csak névleg az.

Azt is tudom, hogy ég és föld a különbség a törvénykezésben egy keresztény, de diktatórikus és egy keresztény, de demokratikus országban (v.ö. a Közép-Afrikai Köztársaságot és Norvégiát). Ahogy a muszlim többségű országoknál is ugyanez a helyzet (pl. Szíria és Indonézia).

És végül azt is tudom, hogy ég és föld a különbség egy német és a szaúdi muszlim gondolkodásában.

2017. júl. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Elvileg nem nagyon csípik a dolgot.


Amúgy meg nem tudom mit gondolnak.

2017. júl. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A muszlim képviselők igennel szavaztak:


[link]

2017. júl. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

9.: Igen ám, de 4 éve 2013-ben voltak a legutolsó választások a Bundestagban, azóta rengeteg bevándorló érkezett. Ráadásul közben a bevándorlás üteme felerősödött.


Továbbá a közelmúltban érkezett bevándorlók kapnak, kaptak szavazati jogot? Akik a muszlimok közül 2013-ban választhattak, mióta élnek Németországban?


Idén 2017 szeptemberében ismét választások lesznek, a fenti arányt ezután nézzük meg.

2017. júl. 5. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!