Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek a Hamburgi...

Mi a véleményetek a Hamburgi lázadásról?

Figyelt kérdés
Autókat gyújtanak fel, tüzijáték rakétával lövik a helikoptereket, 20.000 rendőr + a katonaságot is odavezényelték. Mi lesz ebből?

2017. júl. 7. 16:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Min cirkuszkodnak?
2017. júl. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hirtelen én se tudom hogy mi miatt ment ki a tömeg az utcára, de nagyon durva úgylátom. Majdnem háborús helyzet van.
2017. júl. 7. 16:54
 3/14 anonim ***** válasza:
79%

Amíg tart a G20 addig tart, aztán mindenki hazamegy, a németek meg fizetik a károkat.

Csak azt nem értem hogy a globalizmus melyik részéről tehet egy random parkoló autó, amit felgyújtanak? Sok az unatkozó hülyegyerek a németeknél is.

2017. júl. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

Ne haragudj meg, de azt én is vágom, hogy G20, de mi az mi ellen tüntetnek?

Minden éven van belőle cirkusz, de nem.értem.hogy miért?

2017. júl. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%
#4: az ellen tüntetnek, ami rossz a kapitalizmusban (kizsákmányolás, egyenlőtlen vagyonelosztás, kevés gazdag vs. sok szegény, fejlett vs. éhező országok stb.). Baloldali, szélsőbaloldali csoportok tüntetnek (vagyis nem csak ők, de ők az erőszakosak).
2017. júl. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Kösszö
2017. júl. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
Nem szoktam ennyire sarkos, szélsőséges véleményt mondani, de egyszerűen semmiféle cél nincs a cirkusz miatt. Szélsőbalos huligánok tombolnak pár napig. A netes cikkekben rendőri túlkapásról írnak, miközben molotov koktélokat dobál a cél nélküli csőcselék. Jobban járnának, ha vidéki területeken tartanának ilyen találkozókat, ott nem lenne elég kocsma meg italkereskedés, hogy a forradalmi hangulatot megalapozza.
2017. júl. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

#7 "miközben molotov koktélokat dobál a cél nélküli csőcselék. "


A helyzet rosszabb.

Ez nem cél nélküli csőcselék. Legjobb esetben hasznos idióták. Szinte katonai fegyelemmel, precíz irányítással vezetik akciójukat, gondosan kiválasztva a célpontokat, begyakorlott mozdulatokkal...


A globalizmus malmára hajtják a vizet, és a német középosztályt, tulajdonképpen a dolgozókat támadják, az ő autóikat gyújtogatják.


Tudomásul kell venni, hogy manapság NINCSENNEK spontán forradalmak... A felkelések is csinálva vannak, vezetőik profi kiképzést kapnak.


És ami még rosszabb, erre kell felkészülni ősszel Budapesten is... Erre gyúr a Momentum és szatellitjei.

2017. júl. 8. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%

"És ami még rosszabb, erre kell felkészülni ősszel Budapesten is... Erre gyúr a Momentum és szatellitjei."


Izé, elnézést, hogy belepofázok, de 2006-ban nem pont a jobboldali "demokraták" csinálták pont ugyanezt Budapesten?


Tudom, tudom, ők a mi rosszfiúink, meg büdös komcsilibsi vagyok, de akkor is...

2017. júl. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
15%

9#, akkor GYF Volt a kormányfő, aki még saját bevallása szerint is teljesen alkalmatlan volt a feladatra.

Másrészt ott nekimentek a rendőrök a tüntetőknek, agyba-főbe vertek, lőttek mindenkit. Volt ilyen pl a CEU tüntetèsek alatt?

2017. júl. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!