Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek a Hamburgi...

Mi a véleményetek a Hamburgi lázadásról?

Figyelt kérdés
Autókat gyújtanak fel, tüzijáték rakétával lövik a helikoptereket, 20.000 rendőr + a katonaságot is odavezényelték. Mi lesz ebből?

2017. júl. 7. 16:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
67%

Tudtam én, hogy valamivel meg lehet indokolni. Nyilván Gyurcsány miatt kellett a szomszédom békés és ártatlan autóját felgyújtani, és az én alagsori ablakaimat betörni.


Kettős mérce...

2017. júl. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"És ami még rosszabb, erre kell felkészülni ősszel Budapesten is... Erre gyúr a Momentum és szatellitjei."


A Momentum, ha el kéne helyezni feltétlenül valamelyik oldalra, akkor sokkal inkább jobboldali párt, sőt én valahogy a korai Fidesz továbbéléseként látom. A támogatói bázisa viszont kicsi és szinte mind fiatal értelmiségiek. Nem fognak ők ilyet csinálni, ne aggódj.

2017. júl. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kimentek "lázadni" az igazságtalanság ellen, és felgyújtják egy ismeretlen ember kocsiját... Bárki kérdezné, ők sosem bűnöznek.. Nem lázadni mentek ki, és nem is tüntetni, hanem hogy tomboljanak és pusztítsanak! Ha ők maguk ilyenek, hogy akarhatnának békét és igazságot?
2017. júl. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Nem fognak ők ilyet csinálni, ne aggódj."


Hány havi fizetésedet tennéd rá, hogy nem lesz balhé az ősszel?

2017. júl. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!