Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Állítólag Sztálingrádnál 3...

Állítólag Sztálingrádnál 3 német tiszt elkötött egy repülőt s elmenekült vele. Lehet tudni mi lett velük? Mert Németországban vagy vagy megszállt vagy velük szövetségesek területén nem nagyon szállhattak le vele.

Figyelt kérdés
2017. júl. 29. 15:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
22%

honnan a tökömből jönnek ezek a sztálingrádos kérdések? ez már a harmadik.


Tesó nézd meg inkább az Ellenség a Kapuknál c. filmet. Szombat du. van, csendespihi. Ne izéjjá mán' xD

2017. júl. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
ott ezekről nincs szó
2017. júl. 29. 15:43
 3/22 anonim ***** válasza:
0%

elég sok könyv van amik ezt az időszakot dolgozzák fel mind a három nagyhatalom részéről. Olvasgassál.


Felperzselt föld, Sztálin · Edvard Radzinszkij, Antony Beevor Sztálingrád és még rengeteg könyv

2017. júl. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
erre a kérdésre egyik se ad választ.
2017. júl. 29. 15:49
 5/22 A kérdező kommentje:
(nekem amúgy elég ha csak az ír, aki tud válaszolni.)
2017. júl. 29. 15:52
 6/22 anonim válasza:
0%
Szerintem egyből felkeresték a Kulákot ahol vígan harmonikáztak nem?
2017. júl. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Jó eséllyel, senki nem fog tudni válaszolni. Te magad is úgy indítod a kérdést: "Állítólag", tehát még az is csak " legenda", hogy egyáltalán felszálltak...
2017. júl. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
nekem állitólag mert én nem voltam ott. de szemtanútól származik elsőkézből. nem pedig valaki hallott róla aki szintén valakitől hallotta. az ilyen dolgokra pedig gyakran van másnak is tudomása. a kérdés annak lett feltéve aki tud róla s nem annak aki még annyit se tud róla mint én.
2017. júl. 29. 16:38
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Kamu az egesz. Figyelj a "szemtanutol" hallott megfogalmazasra:3 német tiszt elkötött egy repülőt.

Miert kellett volna a nemet tiszteknek ELKOTNIOK a SAJAT repulogopuket?

2017. júl. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
#8: Már úgy érted, hogy beszéltél azzal a "szemtanúval"? Ugye nem gondolod komolyan, hovy itt, a GYK.- n fog jelentkezni a 3 tiszt valamelyike, vagy valaki, aki ott volt az esetleges leszálláskor?
2017. júl. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!