Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Milyen volt a hétköznapi élet...

Helota kérdése:

Milyen volt a hétköznapi élet (munkalehetőségek, életszínvonal, közbiztonság, másként gondolkodók mozgástere, köztisztaság, árukínálat a boltokban, az átlag emberek elégedettsége, stb. ) Franco Spanyolországában?

Figyelt kérdés

2017. aug. 18. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki kaphatott munkát,és életszinvonal is elég jó volt,közbiztonság is erős volt.

Másként gondolkodóknak a mozgástere dologról nem tudom mire akarsz célozni.

Köztisztaságról nem tudok sokat mesélni.

Árukinálat volt ám bőven.

Az átlag ember meg volt elégedve.

A kormány el tudta intézni,hogy mindenki kapjon munkát,házat,és csönd.

Meg Franco volt az egyik legfőbb,aki megerősitette a turizmust.

2017. aug. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem mennyi az esélye, hogy pont tud majd válaszolni valaki, aki élt akkoriban Spanyolországban? Valószínűleg kapsz majd egy rakat fotelfasiszta választ, ami szerint minden csilivili volt és az emberek olyan boldogok voltak, mint soha, és néhány szuperliberális választ, ami szerint maga volt a pokol. Semmi konkrétum, csak semmitmondó hülyeségek, mint az első válaszolóé. És borítékolom, hogy tízből kilenc válaszoló nemhogy Franco idején, de még sosem járt Spanyolországban.
2017. aug. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
61%

Látom 2-es neked is csak ostoba provokációra jutott időd.

Franco uralkodásainak utolsó éveiben különösen megerősödött a gazdaság,a turisztikai ipart is fellenditette.

Jah,és képzeld jártam Spanyolországban :)

2017. aug. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!