Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szófiában, Bulgáriában milyen...

Szófiában, Bulgáriában milyen az életszínvonal és a közbiztonság?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy kapok egy melót ott és ki kéne költözni.

2013. aug. 11. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőben sokkal rosszabb, mint Magyarország. Nem véletlen van tele Nyugat-Európa bolgárokkal. Fizetések alacsonyak, közbiztonság rossz, cigány probléma a magyar többszöröse.
2013. aug. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha elárulhatok egy titkot, nincs sok különbség. Ha kimész, meglátod.

Bulgária szerintem az az ország, ahol egy magyar különösebb megrázkódtatás nélkül érezheti otthon magát.

Egyáltalán nem drága. Nagyrészt nem szép, tele giccsel, és z itthon már megszokott igénytelenséggel.

Olcsóbb, mint itthon. Olcsó a sör, remekek a kajáik, gyönyörűek a csajok. HJobban tudnak élni, mint mi.

Összességében szerintem nem rossz ország, és van egy remek tengerpartja.EGy percet nem gondolkodnék a helyedben...

Egyetlen percet

2013. aug. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És milyen albérlet árak vannak, kb mennyi a kaja-rezsi 1 hónapra? Angolul mennyire beszélnek kint? Kerestem infókat, de nem igazán találtam semmit.
2013. aug. 17. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!