Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Győri lakosok hogyan élik meg...

Győri lakosok hogyan élik meg a közbiztonság és az életszínvonal drámai romlását? Nincsenek felháborodva?

Figyelt kérdés
Ottani ismerőseimtől hallom, hogy már ott tartanak, hogy nem mernek a magyarok sötétedés után a belvárosba menni. Ez azért durva nem? A régi jó közbiztonság és életszínvonal ilyen szintű romlása milyen hatással van az ottani magyarokra?
2015. szept. 16. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
8%

ismerősöm mondta nekem is, ő csak Győrbe jár dolgozni, de mondta hogy egyik este elmentek többen kocsmázni munka után, és mikor ment a vasút fele több bevándorló mutogatta neki azt hogy: "el lesz vágva a torka"

persze ezek is csak olyanok, hogy csordában keménykednek, egyedül sunyin lehajtott fejjel mennek az utcákon.

2015. szept. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is messze elkerülöm este a vasútállomás és a belváros környékét. Ahhoz képest hogy muszlimok egész nap söröznek...

Meg rengeteget szemetelnek.

2015. szept. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Na ezek leginkabb csak pletykak, meg mendemondak.


Epp, hogy a vasutallomas az egyik legbiztonsagosabb hely most. Tobb rendor jut egy negyzetmeterre mint mashol egy varosra. Kb 20-30 mindig ott van az allomason, a peronoknal minden lepcsolnel all 2 peldaul. De mondjuk a belvaros az tenyleg mas tema.

2015. szept. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én győrben lakom most is majdnem olyan biztoságos mint edig inkább a rendöröktől kell félni mint a menekültektől ugyan is főként nem őket baszogatják anem a rendes magyar álampolgárolat . De halodtam olyanolat hogy ezek a menekültek lányolat kergetnek stb.. De nem tudom hogy igaz-e.
2015. szept. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!