Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondoltok erről a csecsenf...

Mit gondoltok erről a csecsenföldi helyzetről? Hát nem rémálom?

Figyelt kérdés
2017. aug. 23. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs mi van csecsenföldön, régebben robbantások voltak, terror, most viszont semmi ilyenről nem hallok, mintha rendeződött volna vagy legalábbis nem olyan intenzítású már a konfliktus arrafelé.
2017. aug. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

#1 ugyan olyan intenzitású csak már hírértékét vesztette.

Ugyan ez van az Ukrán polgárháborúval, már szinte nem is szólnak róla semmit pedig tombol ezerrel

2017. aug. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%
Most éppen az EU ellen kell uszítani, ezért szól minden a migránsokról. Oroszországról csak szépet szabad mondani.
2017. aug. 24. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

" Most éppen az EU ellen kell uszítani, ezért szól minden a migránsokról. Oroszországról csak szépet szabad mondani.

"

Nincs szép mondva róluk,egy fontos partner energetikai szempontból de én a kormányoldaltól nem hallottam hogy éltetnék az oroszokat. Erről csak az ellenzéktől hallottam bár nem értem miért hisz az MSZP kormány alatt is oroszokkal üzleteltek söt gyurcsány is fogadta putyint

2017. aug. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Bridget Jones
2017. okt. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ott a pont utolsó.
2018. júl. 4. 03:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!