Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szeretném, ha rémálmaim...

Szeretném, ha rémálmaim lennének, de hogyan?

Figyelt kérdés
Annyira kiváncsi vagyok az ilyesmire,nagyon érdekel vagy milyen is alvajárni vagy esetleg irányitani az álmom :).

2012. szept. 28. 19:19
1 2
 1/14 anonim válasza:
Más épp ettől akar szabadulni.. Miért akarod ezt magadnak?
2012. szept. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Közvetlenül elalvás előtt nézz meg valami ultratotálbrutál horrort.
2012. szept. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1.kiváncsi vagyok :).

2.horror nem segit,nem tudok olyat találni,amitől kicsit is félnék,pedig régóta keresek :/...azt mondták pl.az Eden Lake dúrva,de inkább csak sirtam rajta,mikor a pasi haldokolt és megmutatta neki a gyűrűt...nah mind1 nem ez a lényeg...

2012. szept. 28. 20:25
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem még gyerekkoromban akkor volt amikor teli hassal feküdtem le.De tényleg,degeszre ettem magam,és úgy sokszor volt.Apropó,én is szerettem,amikor nem "unalmasan" kelek fel,hanem erősen ver a szívem,és még élénken élnek bennem az emlékek.A háborús rémálmaimat szerettem,igaz az más volt mint a képzelet világa,mivel ugyanúgy attól fostam,hogy mikor lőnek fejbe.De mostanában akármit csinálok,semmi,így érdekelne engem is,ide írjátok,ne csak pm-be neki:)

Jah és az az álomirányítós dolog is érdekelne.

2012. szept. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
tudsz angolul? keress rá erre: lucid dreaming.. azt hiszem, magyarul alvásparalízisnek hívják, de nem biztos
2012. szept. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Tapasztalat: ne gondolj arra, amiről álmodni akarsz. Ha arra gondolsz aznap, hogy na mi lenne ha most ezt álmodnám, akkor biztos nem fogod ezt álmodni. (Nem tudom miért, de ha nem akarok rémálmodni valamiről, ez mindig bejön. Talán azért, mert az agy feldolgozatlan eseményekre érzékeny, nem tudom.)
2012. szept. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem, a lucid dreaming az tudatos álom.

Sleep paralysis az alvázparalízis, kell neked.

2012. szept. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
utolsó: mindig keverem a kettőt.. vagyis a lucidról angolul, a paralízisról magyarul olvastam, és ugyanazokat írták, gondoltam ugyanaz :D
2012. szept. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Sleep paralysis az alvázparalízis, kell neked."


Neki pont nem az kell hanem a tudatos álom. Olvastam valahol hogy sok gyakorlással lehetséges (egyszer nekem is összejött de teljesen véletlenül, úgy álmodtam hogy közben tudtam hogy ez csak egy álom és azt csinálhatok amit akarok, érdekes volt).

2012. szept. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

HAhh :(,de jó neked én mindig tudom írányítani az álmomat ÉS EZ NAGYON ZAVAR!!!

Én nem akarom irányítani,de te meg akarod hú ez,de cool.

2012. szept. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!