Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Némelyik dél-európai ország...

Némelyik dél-európai ország lakossága miért agitál a turisták ellen? Érdekes módon a migránsokra pedig nem szólnak.

Figyelt kérdés

Olaszországról és Spanyolországról van szó, az utóbbi években agitálnak a turisták ellen, sőt némelyik városban korlátozó intézkedéseket is beakarnak vezetni.


Pedig ebből élnek.

Ha nem lennének ilyen vonzóak a turisták számára, megnézhetnénk magukat, körülbelül Magyarország meg Szlovákia szintjén lennének.



Ellenben a migránsok,mintha nem zavarnák őket annyira.Pedig befogadásukban semmiféle racionalitás,logika nincsen.

Ugyanis, baromira megnövelik az állami kiadásokat, segélyezni kell őket, létszámnövelés kell a rendőrségnél, mert bűnöznek, mint állat.Aztán,leterhelik az egészségügyet is, így egy olasz később kerül sorra miattuk.Semmi hasznuk.

Az elborultabb elméjű vezetéssel rendelkező országokban még külön lakást is csinálnak a migránsnak.


Pedig Olaszország pont az, ami egy erős tengeri blokáddal és a fejlett haditengerészetükkel képes lenne akár az átáramló halakat is visszafordítani.

De, nem PC fertő uralkodik,kellenek a migránsok.


2017. aug. 27. 16:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Honnan a tökömből veszed, hogy a migránsokkal nincs bajuk azoknak, akiknek a turistákkal van?

Vagy szerinted minden egyes spanyol és minden egyes olasz pontosan ugyanazt gondolja?

2017. aug. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
1-es: ez a kérdés egyszerű provokáció csak. Csak, hogy a migránsokat legyen mibe megint belekeverni. Akkor már miért nem azt kérdezi, hogy: a turisták vs segélyen tengő külföldiek (akár magyarok) zavarják-e őket? a magyar egy szót nagyon megtanult ebben a 2 évben, az a migráns. Bár gondolom a kérdező még egyet se látott....
2017. aug. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

2#


Láttam eleget.

Olaszországban nyaraltam idén, ezek hordában járták az utcákat, azt nézték,hogy kitől mit lehetne ellopni.

2017. aug. 27. 16:21
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
érdekes én is jártam Olaszországban nyaralni idén, ott normális emberekkel találkoztam, nem volt szemét, sem sehol civakodás, veszekedés. De ha ennyire zavar téged otthon nem zavar a sok ingyenélő cigány és ugyanaz, ha nem még nagyobb szemét az utak mentén, vagy városokban? Ezekhez nem kell migráns Pesten sem...
2017. aug. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 szántóvető ***** válasza:

olvastam erről valamit,itt egy cikk: [link]

ha ebből nem érted meg akkor nincs mit tenni.

2017. aug. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Cseszdmeg idén voltam Rómában, komolyan négert csak elvétve láttam, eskü több van Budapesten. Pedig aztán mindenhol jártam. Te merre jártál? :D
2017. aug. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én specc Bibione-ban aztán Velencében voltam és több magyar volt mindenhol, mint fekete, az is biztos....
2017. aug. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%
Hát ez ilyen, a fajgyűlölők valahogy vonzzák a külföldi rablókat. Kérdező meg szimplán ostoba.
2017. aug. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Te is észrevetted? És azt tudod, hogy a tökfözeléket is utálják?
2017. aug. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#6 Menj le Nápolyna, ott vannak.
2017. szept. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!