Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Putyin minek jön állandóan...

Putyin minek jön állandóan Budapestre?

Figyelt kérdés

2017. aug. 27. 21:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Beszélget a barátjával. Tudod ki a barátja?
2017. aug. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%
Továbbképzésre jár diktatórizmusból.
2017. aug. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Miért, zavar?
2017. aug. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
27%
Átvenni a Debreceni Egyetem által adományozott díszpolgári címet.
2017. aug. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%
Minden diktátornál megszokott hogy néha körbe jár a birodalomban megnézni hogy mi a helyzet.
2017. aug. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Duenna ***** válasza:
69%
Stratégiai megbeszélésre. Ma már kissé puskaporos a levegő Európában.
2017. aug. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
42%
Mert ő Magyarország cárja.
2017. aug. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
67%

A sötétben ücsörögve, a kandalló parazsába bámulva ült Vlagyimir magányosan a szobájában. Könnyes szemmel gondolt vissza azokra a pesti naplementékre, amikor a szerelmével, Viktorral sétálgattak a Duna parton. Még mindig az arcán érzi, ahogy Viktor egy fülledt nyári estén egy érzéki csókkal lepte meg őt, miközben épp a felcsúti akadémia szereplését követték nyomon a tévében.


- V-Viktor...


- Shh.... semmi gond Vlagyimir - mondta Viktor - hagyd, had történjen meg.


- De Viktor - mondta elcsukló hangon Vlagyimir - én házas ember vagyok, nekem nem szab...


- Hogy mit szabad és mit nem azt mi döntjük el.


- Ez akkor sem helyénvaló. Gondolj csak a feleségedre.


- Az a frigid pi€sa már évek óta nem hajlandó lefeküdni velem.


- Na de Viktor, ez....


Egy forró csókkal Viktor Vlagyimírba fojtotta a szót. Az öreg orosz hideg szibériai szíve egyszer csak olvadni kezdett, mint a sarki jégsapkák. Soha nem engedett az érzéseinek, a KGB arra nevelte, hogy a testi vágyakat nem helyezheti a Párt ügye elé. De ez az este más volt. Ott ültek ketten, két szerelmes férfi, akik a tiltott kapcsolatukat élték meg, miközben a tévében Mészáros Lőrinc mesélt arról, hogy mennyire modern az új, 3 milliárdból készült telepe.


- Mond ki Vlagyimír, mond ki!


- Viktor... tudod, hogy nem szabad.


- Mond, hogy szeretsz, vagy már nem érzel irántam semmit sem? - kérdezte Viktor, miközben szemei sarkában könnycseppek kezdtek el gyöngyöződni. - Én szeretlek, ne tagadd meg az érzéseidet.


- Viktor...


Ekkor Vlagyimír minden előzmény nélkül a hátára döntötte Viktort és letépte róla a flanelingét.


-... akarlak. - mondta Vlagyimir mély hangon.


Ezek az emlékek futottak át Vlagyimir fején a kandalló parazsába bámulva. 8 hónap telt el azóta és 8 hónap óta nem érzett ehhez fogható boldogságot. Egyszer csak hirtelen megcsörrent a telefon. Vlagyimir morcosan az asztalához csoszogott és felvette a telefont.


- Da?


- Vlagyimir....


Az orosz szíve gőzkalapácsként kezdett el verni hirtelen. Tudta ki szólt bele a telefonba és tudta, hogy mit fog kérni.


- I-igen?


- Nincs kedved lejönni valamikor Magyarországra? - kérdezte Viktor.


- Hát nem is tudom - kérette magát Vlagyimir - tudod mostanság sok dolgom van, tudod Szíria meg a Krím...


- Ne keress kifogást szerelmem. Most vettem egy új ágyat és úgy illendő, hogy felszenteljük azt a szerelmünkkel.


- Rendben - mondta Vlagyimir - amint lesz időm, lenézek hozzátok.


- Oksa, várlak. Puszi! - mondta Viktor, majd pedig letette a telefont.


Vlagyimir újra érezte, hogy él, a szerelem, mint nitro tombolt a testében és, mint egy izgatott kisgyerek, aki a karácsony reggelét várja, Vlagyimir lefeküdt és boldogan várta, hogy mit hoz a jövő.

2017. aug. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
42%

"Putyin minek jön állandóan Budapestre?"


Ő ide jár gyógykezelésre. Ja, nem. Nyugi, csak ellenőrizni jön, hogy ez a huncut kis Viktorka, hogy teljesíti a neki kirótt feladatokat.

2017. aug. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%
Testvéri látogatások, mint a régi szép időkben.
2017. aug. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!