Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A WTCC tényleg robbantások...

A WTCC tényleg robbantások miatt dőlt össze?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy nem a repülők okozták. Illetve hogy hallottak robbanásokat mielőtt összedőlt.

Lehetséges az, hogy egy ilyen épület statikailag kibírjon egy repülőgép becsapódást?



2017. szept. 3. 09:24
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
66%
Igen, ugyanis köztudott, hogy Bush egy reptoid.
2017. szept. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
55%
Majd ezt itt gyakorin fogjuk megfejteni,ugye?
2017. szept. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
35%
Elképzelhető
2017. szept. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
55%
Ezerszer lerágtuk már ezt a témát, minimális utánajárással megtudhatod hogy semmiféle robbantás nem történt, csak a műszaki analfabéták okoskodnak.
2017. szept. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
29%

Ezer pro és kontra előadást találsz a neten magyarul is.

Én mint építész, és a világ építészeinek, statikusainak 100%-a állítja, hogy egy acélvázas épület egy tűztől, lokális detonációtól nem tud szabadesésben önmagába roskadni úgy, hogy csak egy kupac törmelék maradjon utána. Azóta is volt már legalább két olyan felhőkarcoló tűz, amiben 1000 fok feletti hőmérsékleten két napig lángolt minden, csontra kiégett az egész épület, de az acél váz, ha görbülten, meghajolva de egyben maradt.

2017. szept. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 ede1219 ***** válasza:
79%

Szerencsére semmi robbanás nem volt a Túraautó vb-n /World Touring Car Championship/, amire te gondolsz az a WTC.


Statikailag kibírta volna a repülőgépek súlyát, de mivel "kisebb" tüzek is voltak, az nem tett jót az acél teherbíró képességének.

2017. szept. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 ede1219 ***** válasza:
71%

"de az acél váz, ha görbülten, meghajolva de egyben maradt."


Ja, csak nem volt ott egy Boing a maga néhány tonnájával!

2017. szept. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
61%

"Én mint építész, és a világ építészeinek, statikusainak 100%-a állítja, hogy egy acélvázas épület egy tűztől, lokális detonációtól nem tud szabadesésben önmagába roskadni úgy, hogy csak egy kupac törmelék maradjon utána."


Fenét vagy te építész, ha még ilyen alapvető dolgokkal sem vagy tisztában. Vagy ha mégis, akkor nagyon gyorsan húzzál vissza az iskolapadba, mert komoly bajok vannak.


"Azóta is volt már legalább két olyan felhőkarcoló tűz, amiben 1000 fok feletti hőmérsékleten két napig lángolt minden, csontra kiégett az egész épület, de az acél váz, ha görbülten, meghajolva de egyben maradt."


Mondom én, még a különböző magasságú épületek közötti építésbeli különbségekkel sem vagy tisztában. Jobb lenne ha csendben maradnál, mert félelmetesen ostoba vagy.

2017. szept. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
23%
Gyanús volt hogy előtte kevéssel hatalmas biztosítást kötöttek rá , a "tragédia" után rögvest elhordtak mindent és eladták újrahasznosításra külföldre a fémeket . Aztán a távoli 7es épület spontán kártyavárként összedőlt a félelemtől ? Arra is volt nagy tételű biztosítás . Michael Moore filmjét nézd meg , rögtön terroristákat kerestek és háborút indítottak keletre Oszama ellen , majd hirtelen a főtetű Irak lett . Ez semmi más mint huncut stratégia a nagy üzletek fedésére .
2017. szept. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
76%

"Én mint építész, és a világ építészeinek, statikusainak 100%-a"


Én mint építész azt mondom, ha ezt komolyan gondolod akkor add vissza most a diplomád.

2017. szept. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!