Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A WTCC tényleg robbantások...

A WTCC tényleg robbantások miatt dőlt össze?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy nem a repülők okozták. Illetve hogy hallottak robbanásokat mielőtt összedőlt.

Lehetséges az, hogy egy ilyen épület statikailag kibírjon egy repülőgép becsapódást?



2017. szept. 3. 09:24
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
22%

"8" Hagyjál már a rosszindulatú személyeskedéssel.

Aki ismeri egy picit is az acélt, az tudja, tűzzel ilyen kárt nem lehet benne tenni. Még ha hozzá adjuk, hogy kötelezően el volt látva tűzvédelmi bevonattal az acélszerkezet, amiből a leggagyibb is 30 perces, de van belőle 120 perces is, több mint hihetetlen ami történt. De ha hagyjuk a tornyokat, mivel magyarázható egy közelben lévő nagy, és szemmel láthatóan sértetlen épület sokkal későbbi tökéletes, teljes terjedelemben történő "önmagába" roskadása. Azt a precizitást ahogy az összedőlt, tanítani lehetne a robbantómestereknek. Egy felmérés szerint az amerikaiak 70%-a az egész bulit előre megtervezettnek hiszi.

2017. szept. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
10%

Kedves Gyula!

Az agyhalottakat nem érdeklik a tények, nekik az a lényeg, amit az FBI leírt egy papírlapra.

Szerintük Oswald is képes volt egy félautomata puskával 5 másodperc alatt 3 lövést leadni, ami talált is:)

Az más tészta, hogy mai napig nek volt ember, aki képes lett volna leadni 3 lövést, de nem baj:)

Szerintük Oswald akkor is megcsinálta, világbajnokokat megszégyenítve :D

2017. szept. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
9%
Én azt hallottam, hogy úgyis le kellett volna bontani őket és ez most kapóra jött, hogy ráfogják az alkaidára. Aznap be sem mentek dolgozni
2017. szept. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
10%
Nem lehetett terrortámadás, tekintve hogy a Pentagon a világ legjobban örzött épületébe is becsapódott egy repcsi. Márpedig képtelen lenne megközelíteni, úgy hogy ne tudnának róla :P
2017. szept. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
69%

""8" Hagyjál már a rosszindulatú személyeskedéssel."


A hozzászólásaid alapján tény, hogy műszaki analfabéta vagy. Ez nem személyeskedés, hanem ténymegállapítás. Ne írj hülyeségeket és akkor nem lesz ilyen.


"Aki ismeri egy picit is az acélt, az tudja, tűzzel ilyen kárt nem lehet benne tenni."


Nyomás vissza az iskolapadba és vedd át újra a hőre lágyulás, tartószilárdság a hőmérséklet függvényében és hasonló órákat. Egy kutyaól felépítését nem bíznám rád, ha ennyire nulla tudásod van állítólagos építészként.


" Még ha hozzá adjuk, hogy kötelezően el volt látva tűzvédelmi bevonattal az acélszerkezet, amiből a leggagyibb is 30 perces, de van belőle 120 perces is, több mint hihetetlen ami történt."


A repülőgép becsapódása és felrobbanása megrongálta a bevonatot. Egyszerű és egyáltalán nem hihetetlen.


" De ha hagyjuk a tornyokat, mivel magyarázható egy közelben lévő nagy, és szemmel láthatóan sértetlen épület sokkal későbbi tökéletes, teljes terjedelemben történő "önmagába" roskadása. Azt a precizitást ahogy az összedőlt, tanítani lehetne a robbantómestereknek."


A WTC1 lehullott törmelékei megrongálták. A közhiedelemmel ellentétben az nem magába roskadt hanem a lehulló darabok az összes környező épületet megrongálták. A WTC7 esetében elegendő sérülés keletkezett az összeomláshoz. Ennyire egyszerű.


" Egy felmérés szerint az amerikaiak 70%-a az egész bulit előre megtervezettnek hiszi."


Közvélekedésre hivatkozás nem érv.

2017. szept. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
7%
A helyszínen lévő rendőrök, tűzoltók közül sokan beszéltek másodlagos, harmadlagos robbantásokról. Ez szerintem elég sokatmondó tény.
2017. szept. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
79%

"Én azt hallottam, hogy úgyis le kellett volna bontani őket és ez most kapóra jött, hogy ráfogják az alkaidára. Aznap be sem mentek dolgozni"


Nyilván azért halt meg több ezer ember, mert be sem mentek. Biztos valami voodoo baba lehetett.


"Nem lehetett terrortámadás, tekintve hogy a Pentagon a világ legjobban örzött épületébe is becsapódott egy repcsi. Márpedig képtelen lenne megközelíteni, úgy hogy ne tudnának róla :P"


Ez csak egy mítosz. Katonai támadással szemben lehet hogy őrzött, de arra egyáltalán nem voltak felkészülve, hogy civil repülő fog belezuhanni. Te ki tudnád adni a parancsot száz civil meggyilkolására?

2017. szept. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
70%

solarGyula "építészúr" és milyen károkat tud tenni az acélban egy több mint száz tonnás Boeing 767-es kinetikus energiája, amikor becsapódik? Mert valahogy ezt nem adresszáltad te se, csak hogy bezzeg milyen sokat kéne kibírnia az acélnak.


A kedvencem az volt, mikor olvastam egy ilyen konteóstól, hogy milyen dolog az már, hogy némelyik fizikus úgy számolt, hogy a repülő miatt dőlt össze a torony! Hát úgy kellett volna, hogy robbantotta a gonosz kormány! Értitek azzal van bajuk, hogy bele merészelte számolni a repülőgép becsapódását, és nem rögtön a termik robbanószer hatásait kezdte számolgatni mint ők.


De azt válaszoljátok mér meg nekem konteóhívők, hogy mi a francnak kellett volna fölrobbantani a tornyokat?

Terrortámadás megtörtént volna anélkül is, az épületek használhatatlanná válnak, és le kell őket bontani, tehát ugyanannyi biztosítási pénzt lehet rájuk felvenni? Indoknak elég jó lett volna egy háborúra? Erre mind igen a válasz! Akkor miért robbantották volna föl? Azért, hogy szándékosan lebukjanak?

2017. szept. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
0%

Na ennyit erről.

Direkt írtam marhaságot, nem félautomata volt az a puska.

A sok szakértő kijavított?

Nem:D

2017. szept. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
50%

"A helyszínen lévő rendőrök, tűzoltók közül sokan beszéltek másodlagos, harmadlagos robbantásokról. Ez szerintem elég sokatmondó tény."


Robbanásokról, nem robbantásokról. Az oka pedig a túlhevülő víztartályok, vízvezetékek kidurranása. Mi történik ha egy zárt tartály vizet felmelegítesz? Ismét csak faék egyszerűségű, logikus magyarázat.

2017. szept. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!