Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tudtátok? Hitler homoszexuális...

Tudtátok? Hitler homoszexuális volt!

Figyelt kérdés

Hitler homoszexuális volt.

A Führer számos magas rangú náci vezetőt likvidált, hogy megakadályozza féltve őrzött titkának napvilágra kerülését.


Ernst Röhm, az SA vezetője - aki maga is homoszexuális volt - például megpróbálta megzsarolni Hitlert, hogy leleplezi. Machtan bizton állítja, Röhm gyilkosság áldozata lett.


1915-ben Hitler a francia fronton szolgált, és évekkel később - de még jóval azelőtt, mielőtt Hitler gyűlölt neve világszerte ismertté vált volna - egyik bajtársa, Hans Mend ezt írta visszaemlékezéseiben: "Aznap éjjel Hitler Schmidllel, az ismert férfiprostituálttal hált." Schmidl - vagy másik nevén Ernst Schmidt - és Hitler éveken át elválaszthatatlan szeretők voltak.



szolgálati dokumentumaiból megtudhatjuk, hogy a "szerelmi affér" miatt a vezető tisztek vonakodtak előléptetni őt. Az ellenséggel szemben tanúsított bátorsága ellenére homoszexualitása miatt nem kaphatta meg a tiszthelyettesi rangra történő előléptetést.


Az első világború utáni müncheni rendőri jelentések is arra utalnak, hogy a rendőrség figyelemmel kísérte Hitler szexuális "szokásait". "Barna inges aktivistaként Hitler számos fiatal férfit szervezett be és állított maga oldalára - de nem feltétlenül csak politikai okokból.

Egy müncheni rendőrségi jegyzőkönyv szerint egy 22 éves férfi azt állította: "Vele töltöttem az egész éjszakát.” Egy másik, 18 éves fiú pedig így vallott a rendőrségi kihallgatáson: "Hónapok óta munka nélkül voltam, anyám és testvérem éhezett. A férfi arra kért, kísérjem a lakására. Megtettem."


"Megkérdezte tőlem, szeretnék-e együtt lenni vele... Azt mondta, Adolf Hitlernek hívják" - olvasható egy másik rendőrségi dokumentumban.


A rendőrségi jelentéseket Otto von Lossow, a német hadsereg tábornoka gyűjtötte össze, aki részt vett Hitler 1923-as puccskísérletének elfojtásában. Saját megfogalmazása szerint afféle "személyes életbiztosításként" őrizte éveken keresztül a rendőrségi aktákat. Úgy gondolta, hogy amennyiben Hitler megpróbálta volna félreállítani, ezekkel az információkkal szorította volna sarokba.



Ezek a rendőrségi dokumentumok egyébként néhány éve már napvilágot láttak Rómában, Eugen Dollmann gondozásában. Dollmann Heinrich Himmler közeli barátja, egyben Hitler tolmácsa volt. De mivel a könyv németül nem jelent meg, a megdöbbentő dokumentumok nagyrészt elkerülték a történészek figyelmét.



Hitler különösen vonzódott helyetteséhez, Rudolf Hesshez, akit a párt köreiben "Fekete Emmaként" ismertek, és akivel a Führer hónapokat töltött a landsbergi börtönben.


Joggal vetődik fel hát a kérdés, hogy miért üldözték a nácik olyan vehemenciával a homoszexuálisokat, százezrével küldve őket a gázkamrába és haláltáborokba. a válasz egyszerű: "Hitler személyesen soha nem ítélte el a homoszexuálisokat, de szabad utat engedett üldözésüknek - hogy elrejtse valódi énjét."


Na ehhez mit szóltok? Nagyon érdekes nem?


2010. máj. 28. 16:17
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim válasza:
80%
És akkor az élettársa minek volt? alibinek? Amúgy ezt csak maga Hitler tudná megmondani, de mivel ő halott, ez sajnos annyiba marad.
2010. máj. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
73%
azt, hogy konkrétan nem tud izgatni:)
2010. máj. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
68%

Mi nem volt?

Normális szőke germán isten!

2010. máj. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim válasza:
70%
Annyit még hozzátenném,hogy nem hiszem, hogy azért írtotta a homoszexuálisokat, hogy leplezze magát... Ez logikátlan.első
2010. máj. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
91%
Elvesztegettem az életemből 3 percet amíg ezt elolvastam.
2010. máj. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
76%
Pff de szeretem az ilyeneket olvasni... A vicc, hogy úgy látszik sokan el is hiszik:)
2010. máj. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim válasza:
36%
Ha csak ez az egy baj lett volna vele...
2010. máj. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
37%

Valahogy úgy tudom elképzelni a dolgot, mint a Nagy Sándorról készült hollywoodi fimben.

Néha férfiak néha nők.

Lassan ez a Hitler téma is egy kicsit elvesződik a történelemben, majd úgy fogják tanítani, mint Nérót, gonosz őrült bácsi. A huszadik század már egy kicsit unalmas, elmúlt, talán igaz se volt.

2010. máj. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
59%

Eddig sem imádtam, ez után sem fogom.


Hallottam már olyat is, hogy negyed részben zsidó volt, ezt is hallottam már, és őszintén, sok hitele egyik állításnak sincs. Ilyen történeteket én is ki tudok találni.

2010. máj. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
66%
Köszönjük a napi urban legendet.
2010. máj. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!