Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az osztrákoknak megjött az esze?

Az osztrákoknak megjött az esze?

Figyelt kérdés

[link]



Alig várom a mecsetépítési tilalmat és az iszlámot korlátozó intézkedéseket.De, ami utána következik az lesz a legjobb, a nyikogás.


Bizony, egy nacionalistább vezetés igyekszik megvédeni az államalkotó nép életterét a közel-keletiekkel, afrikaiakkal szemben.

Ami nem védi az életteret, az áruló politikai elit.Ez a legjobb módszer az áruló és a nemzetpárti megkülönböztetésére.Bárminek hívja magát egy párt, ha nem az államalkotók érdeke az első, akkor áruló.


2017. okt. 24. 16:19
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Magyarként igencsak röhejes, hogy az FPÖ-t élteted, akik Burgenlandban ellenünk, magyarok ellen ugyanúgy kampányolnak, mint az iszlám ellen.
2017. okt. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
11%

Hát igen.


Végsősoron a magyarok is jöhetnek haza, ba meg átjárni sem kell ám a határon dolgozni.


Ausztria az osztrákoké, nem a magyaroké!


(A kérdés konklúziója.)

2017. okt. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Az osztrák helyzetét is meglehetne érteni.


A kelet-európai munkaerő lenyomja a béreket szinte minden szektorban, azért, mert túl kevésért is elvállalja.


A nyugat-európaiak pedig évtizedekig harcoltak a szakszervezeteikkel karöltve a magas bérekért, logikus,hogy csípi a szemüket a dolog, az enyémet is csípné a helyükben.

2017. okt. 24. 16:31
 4/10 anonim ***** válasza:
18%

"Alig várom a mecsetépítési tilalmat és az iszlámot korlátozó intézkedéseket.De, ami utána következik az lesz a legjobb, a nyikogás."


Én meg alig várom, amikor a magyarok ellen kezdenek el akciózni és lesz a magyarok részéről nagy nyikogás.

2017. okt. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Valóban meg lehet érteni, de ez nem az én próblémám, mivel nem vagyok osztrák.


Az FPÖ amúgy Ausztriában a szerbek körében népszerű, ha bevándorlókat nézzük, persze ők már 30-40 éve ott élnek állampolgársággal is.

2017. okt. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5#


Nem csak.


Az FPÖ-t az összes kelet-európai bevándorló csípi, statisztikák szerint a "keresztény" kisebbségek többsége az FPÖ-re szavazott.


A muzulmánok körében viszont a szocik a legnépszerűbbek.Értelemszerűen, hiszen nyalja bő nyállal a valagoukat.


A jó múltkor voltak Bécsben ,láttam politikai standokat.A szocik standjánál alig láttam fehér európai embert,helyettük csak idegeneket,fejkendősöket.

Az FPÖ standnál meg csak európaiak voltak.

2017. okt. 24. 18:23
 7/10 anonim ***** válasza:

" Ezért veti meg a fasiszta fajtátokat minden értelmes ember."


Hát igen. Egy olyan országban ahol többszázezer magyar dolgozik bevándorlóként, a kérdező az idegenellenességel kampányoló pártot élteti. Angliából olyan hírek jönnek hogy volt olyan magyar aki öngyilkosságot követett el mert nem akart visszajönni Magyarországra, a brexit miatt. Sajnos nagyon valószínű hogy ha az illetőtől megkérdezték volna mi legyen a közel-keleti migránsokkal, azt felelte volna hogy húzzanak haza.

Fasiszta emberek gondolkodásában ne keress értelmet.

2017. okt. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Még jelenleg nem kezdtél ez a magyarokat vegzálni, mint a legújabb szopottjaitoknál, az eu-érett ukránoknál.


Mondjuk ennek az egész "jobbratolódásnak" a mostani migrácssimogatás az egyik fő oka okoskák! :D A szélsőség szélsőségességet szül.

2017. okt. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"kezdtél ez"


*kezdték el

2017. okt. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Látom narancsködösöknek nem tetszik a valóság, töröltetek pár kommentemet ugyanis. Bizony az FPÖ-sök utálják a kelet-európaiakat, nem baj most lehet tapsolni hogy iszlámellenesek (amivel én is egyet értek) de aztán kibújik a szög a zsákból és majd lehet ajvékolni.
2017. okt. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!