Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Oroszország felé miért nincsen...

Oroszország felé miért nincsenek kiépített migráns útvonalak?

Figyelt kérdés
Csak Európa a cél.
2017. nov. 5. 07:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
84%

Az lehet, hogy most biztonságosabb, mint Franciaország, de mégis csak olyan országról beszélünk, ahol az elmúlt 25 évben évente legalább 1 ember meghalt terrortámadásban.


Szerintem az a baj, hogy sokaknak Oroszországgal kapcsolatban van egy idealizált világképük látják benne, szembe a mostani nyugat-európai országokban, miközben egyedül a politikai rendszerükben különböznek. Oroszország is egy multikulturális állam, folyamatosan növekvő kisebbségekkel, nagy számú legális és illegális bevándorló van, az iszlám ugyanúgy jelen van, építenek új mecseteket, ugyanúgy vannak olyan gyerekek akik fegyverrel kezdenek el lövöldözni az iskolában, közbiztonság sem a legkitűnőbb, szervezetbűnözés is komoly szinten.


".pl a haverom aki nemetul es oroszul felsofokon beszel,gondolkozik kiprobalja milyen lehet Petervaron"


Én is kipróbálnám, hogy milyen lenne Szamarában, de azt nem mondanám, hogy szeretném, ha a gyerekeim ott nőnének fel, szembe mondjuk Németországgal.

2017. nov. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
34%
persze,de nemis allitottam hogy tokeletes,csak nem a valosagot tukrozi hogy egy szinten emlegetik Szudannal kb.
2017. nov. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Azért mert nincs meló, hideg van és 30 ezer az átlagfizu. De nem kizárt hogy ennek ellenére mennek oda csak mivel így is minden 4. ember muszlim nem tűnik fel.
2017. nov. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

"persze,de nemis allitottam hogy tokeletes,csak nem a valosagot tukrozi hogy egy szinten emlegetik Szudannal kb."


Lemaradtam valamiről?

2017. nov. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
8%

"Ki az a hülye, akin Oroszországban akarna lakni?:D"


most nemaze de a bangladesi bevandorlo eredeti hazaja egy putri meg a putrinak velt Oroszorszaghoz kepest is.meg rendes csatorna sincs ott..de hat innen is latszik hogy miert kell Norvegiaba "menekulni"..

2017. nov. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"meg a tomenytelen chechennel is biztonsagosabb mint manapsag egy Franciaorszag"


azért, mert putyin a 90es évek végén az arcukba lépett a csecseneknek, a makaróni meg csak simogatni akarja a helyi elemeket

2017. nov. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

De volt pár útvonal.

A migrik biciklivel mentek Oroszországon keresztül Norvégiáig, mert oda Európa többi részén keresztül jóval nehezebb eljutni.


Mellesleg Oroszország déli részét a hatalmas Kaukázus hegység alkotja. Ott pedig baromi nehéz átkelni, és a határ is jóval ellenőrizhetőbb. A migrik meg majd bolondok lennének tenni egy b szott nagy kerülőt Közép-Ázsián keresztül.

2017. nov. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Komplikato ***** válasza:
Kérdező, ha nincsenek ilyen útvonalak, akkor miért a lengyelek kapták be kelet Európában az első "támadást" az Orosz Federáció és Ukrajna irányából? Meg az északi sark felől kerülő biciklis sztori is hogyan jött létre?
2017. nov. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Gondolom annyira nem igyekeznek abból az irányból jönni, mivel ott nem finomkodnak velük.
2017. nov. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!