Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért nincsenek mostanában...

Miért nincsenek mostanában nagyobb terrortámadások Európában?

Figyelt kérdés
Arabok most is vannak, bevándorlók most is vannak, menekültek most is vannak, muszlimok most is vannak, akkor mi változott? Miért nem folyamatosak a támadások, miért telnek el hónapok?
2017. nov. 19. 15:07
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
34%

Ha nincs minden nap robbanás a metróban,akkor már minden szép és jó ugye? Ha meg van terrortámadás,akkor meg megy a lapítás és a mellébeszélés. Csak kivételes eset,őrült volt,büdös rasszista,aki ez miatt ítélkezik..


Egyébként meg 2 perc keresés után csak a legfontosabbak (és még hány van,aminek nincs akkora nemzetközi visszhangja):


2017. március 22-i londoni terrortámadás – westminsteri gázolás és késelés.


2017. május 22. Manchesteri bombarobbanás egy koncerten


2017. június 3-i londoni terrortámadás – southwarki gázolás és fegyveres támadás.


2017. augusztus 25-i londoni terrortámadás – gázolás a Buckingham-palotánál.


2017. augusztus 17-én és 18-án kettős terrortámadás Spanyolországban


2017. szeptember 15 Párizs-rendőrre támad egy terrorista "dögölj meg Allahért" felkiáltással


és ugyanezen a napon


2017.szept.15 Londoni terrortámadás a metróban.


Egyébként meg nincs itt semmi probléma kérem..

2017. nov. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
10%

Jelenleg elég magas a terrorfenyegetetségi szint azaz a titkosszolgálatok is sokkal aktívabbak a gyanús üzenetek stb.

Majd egy fél év múlva amikor lenyugszanak a kedélyek akkor lesz majd megint valami


Legalább is ha merényletetre készülnék én kivárnék egy fontos eseményt ahol nagy tömeg ősszegyűlik mint pl.: Karácsonyi vásár stb. ami elvonja a hatóságok figyelmét és akkor csapnék le nem a vásáron hanem ott ahol nem számítanak rá pl.: egy bevásárló központ egy éjszakai klubb stb a lehetőségek száma végtelen

2017. nov. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
81%

Az az egyszerű magyarázat, hogy egyrészt a támadók többségét felbujtó ISIS a végét járja, illetve, hogy észbe kapott a terrorelhárítás miért nem járja errefelé?


Tudjátok míg az Al-Kaida aktív volt akkor volt madridi vonatrobbantás, volt londoni buszrobbantás stb.

Al-Kaida és Bin Laden (aki persze CIA meg USA ügynök meg minimum zsidó igazából és nem is halt meg 2011-ben, igen kedves konteósok ismerem a hülyeségeiteket) kivégezve, iszamista merényltek száma drasztikusan zuhan.

részben épp az Al-Kaida romjaiból kinő az ISIS (akiket persze személyesen Netanjahu, a bilderberg csoport meg Obama fegyverzett fel) meghirdetik, hogy magányos farkasaik lángba borítják Európát és jé több a terrorakció, mint korábban évekig.


Lehet, csak én látok valami összefüggést, de szerintem van benne valami, és nem ártana túllépni azon, hogy "minden migráns gyilkos büdös katonakorú terrorista". Persze ezt én mondom, egy "köcsöglibsi" aki szokott gondolkodni...

2017. nov. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
33%
Kinek okoz fájdalmat innen a 11. válasz?
2017. nov. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
42%

"Kinek okoz fájdalmat innen a 11. válasz?"

Nem tudom viszont igazat írt nem értem a lepontozását

2017. nov. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
11%
Amikor írtam, akkor 0%-on volt az a válasz
2017. nov. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
26%
Mert aki passzív szemlélője az eseményeknek és hallgatólagosan egyet ért velük, azok alkotják a többséget a migránsok közt. Egyébként tudhatnád kérdező, hogy a támadáshoz egy adott "ummának" csak egy bizonyos százalékának kell részt vennie.
2017. nov. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
26%
ma 19:53 Én úgy látom neked. Fáj az igazság mi ?
2017. nov. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Estádio de Felchút ***** válasza:
Türelem, kedves polgártárs. Indul a vásári szezon, Advent, Karácsony. Sok kis hepi emberke egy helyen, ötcsillagos szcenárió. Lesz nemsokára terrortámadás, nem kell türelmetlenkedni.
2017. nov. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
18-as, nekem egyáltalán nem fáj. Én nem pontoztam le itt senkit.
2017. nov. 20. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!