Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogyan egyeztethetőek össze a...

Hogyan egyeztethetőek össze a keresztény elvekkel, és szellemiséggel a rászoruló emberek megsegítésének elutasítása, sőt az ezekkel a tömegekkel való beteges riogatás?

Figyelt kérdés
Vasárnap délelőtt elmegyünk a szentmisére, délután meg már "rettegünk",és uszítunk.
2017. nov. 26. 20:22
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
55%

Csak szólok, hogy a kérdező nem libsi, hanem muszlim.

Két legyet üt egy csapásra: védi a muszlim migránsokat és sunyiban izgat a libsik ellen.


Én csak azt nem értem, hogy hogy lehet, hogy még mindig nem ismerik fel sokan a muszlim propaganda és hazugság stilust.

2017. nov. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
52%

" a kérdező nem libsi, hanem muszlim. " Kösz, előző, mindig bedőlünk a sunyiknak. Egy kis helyesbítés: egyszerre uszít a keresztények és mindenki ellen, aki nem ő. :D Mert ő az igazság letéteményese.

De rossz hírem van: nagy ívben teszünk a keresztényellenesekre, mondogassák papagájként a véleményüket, "álszentezzenek", alázzanak. Ezen nem múlik semmi sem.

2017. nov. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:

Nem vagyok sem muszlim,se libsi meg a jó isten milyen baromságot hordassz itt még össze.De van egy jó hírem: bipsi sem vagyok.!

Egy józan kérdést tettem fel,ami sok egyházi vezetőt is megoszt,és külön véleményeknek is adnak hangot ez ügyben.

/Lásd:Beer Miklós Váci püspök minapi véleménye,ami teljesen szembemegy a mai hivatalos kormányállásponttal/

Attól,hogy valaki próbálja a dolgokat megpiszkálni,és érveket is mondani a hivatalos uszítással szemben,attól se nem bevándorlóbarát,se nem komcsi,sem libsi nem lesz.

Egy biztos,a Fidesz-KDNP ezzel a gyűlöletkeltéssel,uszítással nagyon elvetette sok vallásos embernél a sulykot,csak legfeljebb mindenki szépen szégyenkezve hallgat.

2017. nov. 27. 19:42
 34/45 anonim ***** válasza:
38%
... akkor bocs, kérdező! Beer egy baromállat. A hazánkat nem kell kutyáknak dobni, koncnak. Semmiféle "gyűlöletkeltés,uszítás" NINCS! Nem gyűlölök senkit - de a hazámat nem adom. Miért kellene minden igazolhatatlan alak előtt megnyitni a határt?? Nem kell szégyenkezni, és hagyni hogy lelkiismeretfurdalást okozzanak azok, akik gyűlölik a keresztényeket és/ vagy a magyarokat. Hunyadi JÓ KERESZTÉNY volt! ma is jó lenne. Kereszténynek lenni nem egyenlő azzal, hogy hülyének lenni.
2017. nov. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 A kérdező kommentje:

Sértegessél nyugodtan,úgy látom mást sem tudsz.

Én nem bántottalak,nem mondtam rólad véleményt,mert nem ismerlek.

Egy kérdést tettem fel,ami a templomokban manapság sokszor elhangzik.

Gondolom oda te nem nagyon teszed be a lábadat.

Látod ez a magyar baja:

Könnyen mond véleményt,soviniszta,rasszista, az öngyilkosságig szenvedélyes,és összefogásra képtelen.

2017. nov. 27. 20:00
 36/45 anonim ***** válasza:
38%
Miben sértegettelek??? Te vagy Beer? A templomokban nem hangzik el sehol, hogy a népvándorlás áldozata kellene hogy legyen az ország. Ez ugyan nem rasszizmus, de csak szidd a magyarokat - az kell nekünk, legyen vége ennek az egész rohadt világnak.
2017. nov. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
38%

nézd ezt meg, nagyon jól felel a te kérdéseidre is a lengyel újságírónő:

https://www.youtube.com/watch?v=biHdMDjK9OE


Miért nem fogadják a kőgazadag muszlim államok a menekülteket?

A Szaudi király:- mert sok köztünk a terrorista. :D:D

Lengyelo. nagyon katolikus? hogy hozzák ezt össze?

- Az egyház mondja, amit mondania kell, az állam meg teszi a dolgát: megvédi az országot.

2017. nov. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:
Tudod kis barátom,azért a civilizált Európa azért nem így gondolkodik,mint mi(kormányunk). Ennyire nem lehet elutasítani mindent,mert a világ nem fehér,és nem fekete,mert ha igy lenne akkor itt meg is lehetne alakítani Rhodesiát,amit Smith aphartheid fajgyűlölő tevékenysége koronázott be,az 1970-80 években.Akkor az egész világ megdöbbent,amikor a lakosság egyik fele ment a fehérek WC-jéba ,a másik a fekete WC-be.A strandszakaszok le voltak zárva a tengerparton egymás elől. Ezt akarjuk,vagy mit? Vissza a múltba,mert ez előbb utóbb oda vezet kis barátom.Ez nem tiszta,és kerítéssel még senki nem oldott meg semmit,csak egy sötét korba vezet vissza.Észre sem fogod venni.
2017. nov. 27. 20:34
 39/45 anonim ***** válasza:
"kis barátom" nézd meg a fent ajánlott párbeszédet
2017. nov. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
(és fejezd be a sértegetésemet - van itt már rasszizmustól kezdve az aphartheid fajgyűlölőig minden lószar, holott nem ismersz. Attól hogy szeretem a hazámat, szeretem a magyarokat, a magyar nyelvet, a kereszténységet- az még nem jelenti azt, hogy másokat bántani kell, vagy utálni. Ez kizárólag a keresztényellenesek és magyargyűlölők szemében jelenti azt. ÉS tudható, hogy miért.
2017. nov. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!