Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogyan egyeztethetőek össze a...

Hogyan egyeztethetőek össze a keresztény elvekkel, és szellemiséggel a rászoruló emberek megsegítésének elutasítása, sőt az ezekkel a tömegekkel való beteges riogatás?

Figyelt kérdés
Vasárnap délelőtt elmegyünk a szentmisére, délután meg már "rettegünk",és uszítunk.
2017. nov. 26. 20:22
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:
Tudod ezzel a sovinizmussal csak egy baj van,tudnillik minden nép soviniszta,és akkor jön a baj.Én is szeretem a hazámat,ha ez nem így lenne már elhúztam volna,mint az a 500 ezer,aki innen egyszerűen lelépett csak a pénz miatt az utóbbi pár évben. Én itt vagyok,úgyhogy hagyjuk ezt a "szeretem" sablont.
2017. nov. 27. 21:40
 42/45 anonim ***** válasza:

na még "soviniszta" is...

persze, az hogy "szeretet", az sablon -"hagyjuk"

És ítélkezel felettem.... Jó, te vagy a jó keresztény, én a bűnös. Szia, ebben maradhatunk is, mert meguntam a rágalmazásaid.

És mindegy mit gondolsz, nem ismersz, csak vagdalkozol, rágalmazol, szidod az országot, a magyarokat, és engem.

----------------

1Jn4,7


ὁ θεὸς ἀγάπη ἐστίν.

mert az Isten szeretet

---------------------------------------

2017. nov. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
48%
Talán sehogy, de előfordulhat, hogy mást diktál az "életösztön", mint a keresztény szellemiség.
2017. nov. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
0%
hmm ... remélem, megkaptátok a megérdemelt prémcsit ...
2017. nov. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

#44-es elgurult, vagy elfogyott?


"Arról volna szó, ahogyan a muzulmánok elárasztják, s majd birtokukba veszik, magyarán elpusztítják Európát; ahogyan Európa mindezt kezeli, az öngyilkos liberalizmusról és az ostoba demokráciáról; demokráciát és szavazási jogot a csimpánzoknak.

Mindig ez a vége: a civilizáció eléri azt a túltenyésztett állapotot, amikor többé már nemcsak hogy képtelen rá, de már nem is akarja megvédeni magát; amikor, látszólag értelmetlen módon, a saját ellenségeit imádja. Ráadásul mindez nem mondható el nyilvánosan."

Kertész Imre

2017. nov. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!