Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ausztria, Magyarország, vagy...

Ausztria, Magyarország, vagy Szlovénia?

Figyelt kérdés

Melyik hely a legjobb, legélhetőbb, legbiztonságosabb?


Tegnap voltam Ausztriában és nagyon megtetszett, szép havas tájak, dombokon házak és szőlö ültetvények. Melyik lenne a legjobb választás?


- Maradni Magyarországon?

- Szlovénia?

- Ausztria?


Voltak muszlimok a közelembe,de nem volt veszélyes semmi!!



2017. dec. 4. 15:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Valsz Ausztriaval jarnal a legjobban, de Szlovenia se rossz.
2017. dec. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 MolotovPunk ***** válasza:
78%

Ausztriában én is jártam.Sokkal élhetőbb és fejlettebb ország az tőlünk.Szlovénia is lényegesen élhetőbb és demokratikusabb ország Magyarországtól.

Valahogy mi mindig az utolsó helyen végzünk,mint most is....

2017. dec. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
26%
Ausztriában dolgozni - Magyarországon élni.
2017. dec. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Lazy Lover ***** válasza:
36%
Mind kettő jó magyarország egy põcegödör
2017. dec. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem azt akarom,hogy felrobbantsanak,hanem csak szebb mindkét ország Magyarországnál :D
2017. dec. 4. 16:08
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Az Ausztriában dolgozni- Magyarországon élninél én sem tudok jobbat. Főleg anyagilag. Csak a 13-14 havi fizu kb itthon 4 havi 200 ezer ft-nak felel meg.
2017. dec. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
72%

Nézd, hogy szebb - e, mitől szép egy ország, egy táj, ízlés dolga. Tudod, mint Petőfi a hegyekkel kapcsolatban. "tán csodállak, ámde nem szeretlek".


Tetszetős az alpesi táj, sokat járok arra, de valahogy nem mozdul meg bennem semmi, ha látom. Szpé, szép, de nem élnék ott. Vagy Svédország, fenyőerdő, tó, tó, erdő, erdő, fenyő, tó. Először fantasztikus, hogy milyen üde, friss a táj, később már baromi monoton, mész 2 ezer km - t és ugyanaz minden, ráadásul bele sem lehet menni azokba a tavakba, mert befagy a segged.


Szerintem Magyarországon minden megtalálható, amit nagyon nehezen emésztek meg az a tenger hiánya, ha csak 20 km tengerpartunk lehetne, azzal kiegyeznék.

2017. dec. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
8%

Szerintem, akinek baja van, az hadd menjen...


Mindenki jobban jár. Akik így szeretik az országot, ahogy van, maradnak, akiknek meg a több pénz kell, azok meg menjenek Nyugatra, vívjanak a muszlimokkal az elérhető melókért, szolgálják az öregedő "fejlett" nyugatot...

Kertész Ákos úgyis megmondta, hogy a magyarok genetikusan alattvalók... Hát akkor csak szolgáljanak.

2017. dec. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
21%

"Nem azt akarom,hogy felrobbantsanak,hanem csak szebb mindkét ország Magyarországnál :D"


Most dilemmában vagyok, hogy mit válaszoljak.

1) Ilyen mentalitással ne menj külföldre, mert beégeted a magyarokat.


vagy


2) Menj sokat külföldre, lakj is kint egy ideig, és bővítsd a beszűkült látókörödet.


Valahogy nem lehetne úgy csinálni hogy kimész külföldre, de az első egy-két hónapban csendben vagy?

2017. dec. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szlovénia magasan a legbiztonságosabb
2017. dec. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!