Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az ilyen durva migránsos...

Az ilyen durva migránsos esetek a liberalizmus miatt születtek?

Figyelt kérdés

[link]


Nem értem,hogyan lehet egy 33 évest 17 éves kamasznak nézni.

Vagyis, értem.Ha valaki megkérdőjelezi egy migráns valós korát, az elordítja magát,hogy rasszizmus és a liberálisok úgy ugranak, mint az állatok a cirkuszban, akiknek csettint a porondmester.


Mondjuk a németek többsége annyira elmebeteg,hogy tényleg elhisz mindent amit benyög egy vadidegen közel-keleti muszlim migráns.


De, ennek van még egy jó oldala, ez javítja a statisztikákat és lehet azzal szimpátiát ébreszteni a sok kis mimózalelkűben, akinek rózsaszín folyadék van a vénájukban, hogy "kiskorú menekültek, a többség kiskorú".


A másik, valamelyik agyas olyan törvényt,hozott,hogy kiskorút nem lehet kitoloncolni, ezt a migránsok is tudják, marha jó színészek, játsszák az elesettet.



A cikkben említett probléma is mutatja a liberális demokráciák legnagyobb hibáit.

-Nagyon lassú problémafelismerés.

-Még lassabb diagnózis.

-Ennél is lassabb problémamegoldás.


A probléma egy tollvonással kezelhető lett volna,se segély, se jogok,semmi.Máris úgy 90 százalékkal csökkent volna a migráció, még kerítés sem kellett volna.



Egyre inkább úgy néz ki,hogy a liberalizmus mentális problémákat idéz elő, ugyanis az olyan országokban, ahol ez az állami ideológia, gyakran előfordul az ilyesmi.


2017. dec. 10. 13:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Súlyos probléma az illegális migráció, a migránsok integrálása, a párhuzamos társadalmak kialakulása, de ennél az esetnél inkább az a szembetűnő, hogy a liberális rendszerek mennyire nem tudják kezelni a bűnözést, közveszélyt.

Itt ez a régóta beszámíthatatlan, közveszélyes férfi, akit 2014-ben elítélnek gyilkossági kísérlet, súlyos testi sértés miatt, aztán mivel jó ember, kiengedik, így 2016-ban ismét rátámad egy fiatal lányra, akit meg is gyilkol. Talán majd megint elítélik 5-10 évre, aztán megint szabadon garázdálkodhat.

2017. dec. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

1) Az USA-ban meg halálbüntetés is van, az is liberális ország

2) Nem hiszem, hogy bármelyik liberális szerint kifejezetten illiberális dolog lenne mondjuk 5-10 év helyett 20 évet vagy életfogytot adni erőszakos bűncselekményekért.

3) Európán belül sem látszik megosztottság ebből a szempontból, aszerint, hogy mennyire liberális az ország. Hollandiában nem adnak sokkal alacsonyabb büntetéseket, mint mondjuk Lengyelországban, stb.


Szóval szerintem ez egy kifejezetten európai dolog. Nem tudom, hogy miért alakult ki, de én is liberálisként úgy gondolom, hogy rosszul van így. Erőszakos bűncselekmények esetén elég drákói lennék a mostani európai normához képest, és nem gondolom, hogy ettől kevésbé lennék liberális.

2017. dec. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
51%

#4


" Több millió nagyon okos ember liberális. Sőt, a képzettebb rétegek között általánosságban nagyobb az arányuk."


Azt hiszem, a lényeget a felszínre hoztad...


A liberalizmus az okosok vallása.

El kell törölni mindent, ami megakadályozhatja, hogy a kevéssé intelligensek is védhessék az érdekeiket.


Aki kapja, hadd marja, az állm ne szóljon bele, akinek meg nem jutott, az hülye és úgy járt... megérdemli.


A liberalizmust nvezhetjük intellektuális fasizmusnak is...

Ugyanis a liberalizmus tette lehetővé a hatalmas anyagi különbségeket, hogy a világ 8 leggazdagabb emberének a vagyona akkora, mint a világ szegényebbik feléé összesen.


A liberalizmus teszi lehetővé az uzsorakamatokat, a tőzsde spekulációt, mindazt, ami gyilkos háborúkat indt világszerte, miközben hazugon pozitívnak állítja be magát...

2017. dec. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
50%
"Nem értem, hogyan lehet egy 33 évest 17 éves kamasznak nézni. Hát, volt hogy tőlem is kérték a személyit dohányvásárlaskor, bőven 30 felett. Persze, biztosan a liberalizmus miatt...
2017. dec. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
46%
Hát #14, ez elég szerény érv volt egy lipsi-migráncssimogatótól.
2017. dec. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
#15: Gyengébbek kedvéért: ez nem volt érv semmi mellett és semmi ellen. Csupán válasz arra hogy lehet- e valakit jóval fiatalabbnak nézni a tényleges koránál.
2017. dec. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Egyébként, nem vagyok "lipsi". Egyszer szavaztam eddig " lipsi" pártra, még 1990- ben. És azt a partot Fidesznek hívtak.
2017. dec. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!