Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is durva, hogy...

Szerintetek is durva, hogy ennyire elliberalizálódott a magyar oktatás?

Figyelt kérdés

Erről az esetről beszélek:

[link]


A legdurvább, hogy továbbra is járhat iskolába:

[link]


Ahogy elnézem, valószínűleg az ismert kisebbséghez tartozik ez a diák.


Én a 90-es években voltam általános iskolás,tőlünk nagyon hamar kiszórták az ilyen diákokat, aztán mehettek a speciális iskolába.Ott is javarészt az ismert kisebbséghez tartoztak.

Akkoriban még nem volt ennyire elliberalizálva még az oktatás.


Nem azt mondom, hogy agyon kellene verni ezt a diákot, de a kirúgás az a minimum, nem pedig visszaengedni továbbra is ugyanabba az intézménybe.


Azt a tanárt rendkívüli módon megalázta.



2014. okt. 1. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
De, agyon kéne verni ezt az illetőt.
2014. okt. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%

Eléggé szeretsz Te is mindent a liberalizmusra fogni, azért mert egy gyereknek nem tetszik egy bizonyos hangnem mert mondjuk más vérmérsékletű attól ugyanúgy arcon vághat egy felnőttet, csak ha ez egy iskolában történik, és nem szórakozóhelyen, akkor "csak" cigány lehet az illető


A tanároknak nem adnak nagyobb teret, ezért amúgy is ők a vétkesek, nem az aki feláll valaki ellen.

Elmondom neked ha hozzám úgy szólna egy tanár hogy az sértené a személyiségem, és mások előtt leégetne, bizony isten hogy neki hajítanék egy könyvet vagy bármit.


Szerencsére ahova én jártam, ott ismerték a diákokat, és tudták hogyan kell az Ő gondolkodás módjukban végezni a tanári feladatokat, ezért nem is volt soha tanár verés.

A férfi ugyanúgy odament a közelebbi cigány vagy magyar diákjához kezet fogni, vagy osztályfőnökként beszélgetni mintha egy barátság lenne

2014. okt. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 tetro ***** válasza:
41%
Ennek mi a franc köze van a liberalizmushoz?
2014. okt. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
A kérdezőnek téves fogalma van a liberalizmusról.
2014. okt. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
Igen, szerintem nagy részt az állam hibája. A 13 éves Ricsike nem akar és valószínűleg alkalmatlan is az iskolába járásra. De a szüleinek nagyon kell a családi pótlék ezért a legvacakabb iskolába és befogják iratni a gyereket csak, hogy megkapják. Biztos az egyik rangsorban a legutolsó általános iskolában történt... főleg hogy a középiskolai rész egy szakiskola.
2014. okt. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akár fiú, akár felnőtt egy férfinak komoly szégyen és ucsmányság egy nőt ütni, ráadásúl verni. Szomorú ez! El kéne a gyermeket tanácsolni és javítóban nevelni
2014. okt. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kosztolányi Dezső: Aranysárkány olvasd el akkor nem kérdeznél ilyen butaságot
2014. okt. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%
a liberalizmus nem támogatja a másoknak való ártást.. pont ellenkezőleg. az csak egy mocsok volt aki megkapja ezért a büntetését.
2014. okt. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!