Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Amerika fog valaha még nyitni...

Amerika fog valaha még nyitni Európa felé? Többi lent

Figyelt kérdés

Szóval ezalatt azt értem hogy Bevándorlás szempontjából illetve munkavállalás?

Mi a véleményetek?



2017. dec. 30. 05:03
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Az USA most is szívesen befogad jól képzettt európaiakat, megy az agyelszívás. Képzetlen tömegekre viszont nincs szükégük, így is teli vannak illegális latin migránsokkal.
2017. dec. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen. Ezt tudom de ha vki nem mernok vagy orvos illetve matekbol eleg tre. Szoval nincs olyan szakmaja illetve diplomaja ami nyilvan kiemelkedo.

Akkor mennyi esely van?

Milyen szakmaval lehet elhelyezkedni kint?

De a munka vallalas is nagyon nehez..

2017. dec. 30. 08:43
 3/7 anonim ***** válasza:
32%
Most elég nehéz, mivel Trump idegengyűlölő. Ha végre kitakarodik az elnöki székből, akkor mindenképpen enyhülni fog a helyzet, még ha egy újabb republikánus is nyer.
2017. dec. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Akkor ez meg nyugtato.

De ez biztos hogy enyhulni fog?

Nem szeretnek kint elni sokaig csak hogy legyen tapasztalatom es nyelv miatt is. Meg volt munka tarsam 2000-2005 ig kint elt es van egy ket dolog amit megneznek es persze inkabb Miami vagy a tengerparti resz erdekel par evre

Van barmi tippetek ?

2017. dec. 30. 14:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy enyhülni fog. A sorsolásos beutazást épp el akarják törölni, mert így jött be egy terrorista. Turistaként jó eséllyel eljuthatz Miamiba, bár készülj fel arra, hogy ott már a többségnek spanyol az anyanyelve. Munkaügyben szerintem nehéz az ügy, ha nincs valami kapcsolatod vagy speciáis végzettséged.
2017. dec. 31. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Na igen ezert kerdeztem itt meg.

IT nincs. Se mernok illetve orvose..

Milyen szakma van meg amivel lehet?

2017. dec. 31. 04:03
 7/7 anonim ***** válasza:
9%

1. Trump nem idegen gyűlölő. Attól, hogy valaki ellenzi a képzetlen, valószínűleg segélyen vagy bűnözésből élők tömeges betelepülését, ami mellesleg illegálisnak minősül, még nem idegen gyűlölő.


2. Ha te nem tudsz felmutatni olyan dolgokat, hogy legálisan az USA-ba tölthess éveket és dolgozhass, akkor a helyedbe hagynám a fenébe az egészet, mert már nem az a világ van ebben a tekintetben, mint pár évvel ezelőtt, hogy kimész ESTA-val és szépen ottmaradsz... úgy kivágnak, mint macskát szarni

2017. dec. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!