Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Európa visszaszerezheti...

Európa visszaszerezheti valaha vezető pozícióját a világban? Az első világháború előtti időkre gondolok?

Figyelt kérdés

2017. febr. 26. 17:46
 1/6 Szimeon ***** válasza:
91%
Visszaszerezheti. Bármi lehet, a jövő nyitott...
2017. febr. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10%
Nem, USA vezeti Europa legtobb politikusait, az IMF eladositotta a fel Europat, USA folytonosan szitja a tuzet Europa es Oroszorszag kozott, hogy a gazdasag es a penz ereje csokkenjen jelentosen.
2017. febr. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem, amíg ilyen neoliberális ráadásul cselekvésképtelen az EU, addig nem lesz megint Európa a vezető kontinens.


Európát pont az erős nemzetállamok emelték fel.

2017. febr. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%

Európa csak úgy maradhat meg jelentős tényezőként, ha minél hamarabb integrálóik, létrehozva egy egységes Európai Egyesült Államokat.


Az EEA ma a világ legerősebb gazdasága lenne, megelőzve az USA-t és Kínát is, de ha elszalasztjuk a lehetőséget akkor kiszelektálódunk.

Egy biztos: a nemzetállamok kora lejárt.

2017. febr. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%

"Egy biztos: a nemzetállamok kora lejárt."


Ezzel egyet tudok érteni.

2017. febr. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
Nem fogjátok fel, hogy az USA államai és Európa országai nem lesznek összehasonlíthatók? Teljesen más feltételek vannak ott is meg itt is. Én nem tudom elképzelni, hogy valaha is itt "Európai Egyesült Államok" legyen, ha csak nem érik el erőszak alkalmazásával...
2017. dec. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!