Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek lehetséges, hogy...

Szerintetek lehetséges, hogy fizettek a román elnöknek a székelyek ellen elhangzott szavakért?

Figyelt kérdés

2018. jan. 12. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem kell lefizetni hozzá, ott kint Romániában vannak ilyen turborománok, akik tényleg így gondolkoznak.

Pár éve Szatmárnémetiben az akkori román polgármester a városháza oldalán lelógatott egy óriási román zászlót, ami majdnem a földig ért. Mindezt azért, hogy megmutassa az román föld. Ott sok román így gondolkozik.

A városháza épülete: [link]


Nem kis zászlót kellett varratni hozzá.

2018. jan. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de az ilyen szintű primitívségről nehéz elképzelni, hogy nem fizetett.
2018. jan. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%

Persze hogy fizettek!

Mint Románia elnöke, kötelessége legjobb tudása szerint országa érdekeit nézni.

Ezért kap elnöki fizetést.

.

Elsősorban nem is székelyek, hanem a székely zászló elleni kirohanása volt.

Persze, ez nem teszi intelligensebbé.

.

Fizettek annak a magyar miniszternek, aki jogosnak vette a tibeti zászlót lengető elleni rendőri eljárást, figyelembe véve, hogy nem a történelmi múltban ő is mosolyogva lengette?

2018. jan. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam, hogy a Fidesz által lett fizetve, hogy ezeket mondja, így a kormánynak egy újabb kreált konfliktusa lesz választások előtt, így lesz egy harmadik utálandó dolog a migránsokon és Soroson kivül. Szerintem a kormány így méginkább megerősíti magát, hogy majd "erélyesen" fellép Románia ellen.
2018. jan. 12. 14:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak kimondta amit az oláhok 70%-a gondol. Nem kell ehhez lefizetni.
2018. jan. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, főleg a Samu, vagy részeg volt a román miniszterelnök.

Mindenesetre szégyent hoz az erdélyi szászokra és az evangélikusokra (a vasfüggöny leomlása után visszamentek ők is Németországba, onnan tértek vissza Romániába, ha ilyeneket mond, feltételezem, hogy az éppen felszabadult DDR-ben az amerikaiak beszervezték, a másik, hogy részeges).


Arról nem olvastam, még, hogy alkoholista lenne.

2018. jan. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, könnyen lehet. És aki magyarokra gondol, rossz helyen kereskedik.
2018. jan. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!