Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondoltok, nem lenne...

Mit gondoltok, nem lenne jobb, ha Franciaország vezetné az EU-t?

Figyelt kérdés
Tehát egy olyan ország, ahol a lakosság nagyrészében ma is hozzánk hasonló elvek dominálnak, nem hódolnak be se az Egyesült Királyságnak, se az USÁ-nak, se a mindkettőnek bőszen hajbókoló Németországban, ami még mindig bűntudatot érez a nácizmus miatt.

2018. jan. 15. 02:17
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Te plakat
2018. jan. 15. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%
Te plakát ragasztó, vagy csodáló vagy? (Sry, előzőt véletlen küldtem)
2018. jan. 15. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14%

Az lenne a legjobb, ha nem is lenne EU, mert semmi értelme nincs.

Szerintem.

2018. jan. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

"Az lenne a legjobb, ha nem is lenne EU, mert semmi értelme nincs.

Szerintem."


Jah valóban, végül is csak útlevél és vízum nélkül utazhatsz EU-s országokba. Nem kell már munkavállalási engedély. Áruk importjakor nem vetnek ki vámot.

Ma már annyira alap, hogy oda utazik az ember ahova akar ha van pénze, hogy nem becsüli meg sok ember ennek jelentőségét.


Minden ellenkező híresztelés ellenére Orbán nem fog az EU-ból kilépni, hisz a támogatások jók neki és a holdudvarnak. Pávatánc, hintapolitika.


A hülye cukorgyáros kamuhírekkel dobálózni nagyon szánalmas.

2018. jan. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát persze, pont egy olyan országot kellene helyzetbe hozni az EU-n belül, amelyikben csont nélkül megválasztottak köztársasági elnöknek egy Rotschild-fiókát, aki ráadásul még gerontofil is.
2018. jan. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%

A vámok eltörlésének eredményeként a magyar kkv szektor tönkre ment, a multik szolgaként dolgoztatják a népet, a hazai feldolgozó ipar nem létezik. Az eu támogatások 90szazaleka visszavándorol nyugatra.


A nyitott határok hatására a szakképzett munkaerő nyugaton tálal munkát, az erasmus program totálisan felpörgeti az agyelszívást...


Kb ennyit akartam hozzászólni ahhoz, milyen jó, hogy eu tagok vagyunk, meg milyen döntős a szolidaritás.


Asszem a cukorgyárakat meg nem is említettem. Majd máskor

2018. jan. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
42%

"...eredményeként a magyar kkv szektor tönkre ment..."

Tönkrement az már az EU előtt, mire az EU jött az már a porban volt.


Ennek nem az EU az okozója hanem az hogy a HUN-kormány sz@rr@ adóztatja a vállalkozókat, pl. Németországban van olyan hogy GBR adózás ami úgy van hogy 24.500€ -ig ADÓMENTES a cég, így ott megéri vállalkozást indítani,

itt meg most nem tudom mennyi, de pár éve mikor egy rövid ideig vállalkoztam akkor havi 50.000HUF volt akkor is ha semmi bevételed nem volt, nos itt az oka miért nem vállalkoznak az emberek, és fentebb a megoldás hogyan lehetne felhozni a KKV-t a béka s3gg3 alól, megsúgom nem politikai-zsebtöméssel!


Sajnos itt üt ki hogy a politikai életben ügyvédek vannak akik a kiskapuk használatát részesítik előnyben és nem közgazdászok akik a gazdasági növekedés helyrepofozásához értenek.


"...szakképzett munkaerő nyugaton tálal munkát..."

Nem tudom a korod, de én tisztán emlékszem hogy az EU csatlakozás előtt is kiment aki nagyon akart, a kisembernek nehezebb volt ez tény de egyetemi végzettséggel az ment és oda aki akart.

2018. jan. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igaza van az előbbi kommentelőnek. Az EU előtt is aki egyetemi/főiskolai végzettségű volt már akkor is ki tudott menni. A kisember azért nem tudott mert adminisztratív okokból bonyolult volt. 1. Útlevél kellett, 2. Munkavallalasi engedély.
2018. jan. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Rengeteg szakmunkás kijárt elötte is csak nem ismerték ennyire az emberek a lehetöségeket. Egy utlevél készités nem volt nagy dolog.
2018. jan. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!