Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mások is terveznek menekülni...

Mások is terveznek menekülni a választások után?

Figyelt kérdés

Nem vagyok hajlandó egy ilyen kormány alatt ilyen társadalomban élni. Ha a fidesz nagy többséggel ( 2/3 vagy még több ) nyer, elmegyek egy normális, fejlett, élhető országba. Igazából bármi játszik, Nyugat-Európa, Kanada, Ausztrália, Egyesült Arab Emírségek, Távol-Kelet ( Japán, Szingapúr, stb ). A lényeg, hogy fejlett, biztonságos, normális országban éljek, ahol a kormány nem hazudik a szemembe, ahol nem zsákmányolnak ki, ahol megélek a fizetésemből, sőt tudok félrerakni, családot tudok alapítani.

Inkább hagyom hátra ezt az országot, mert ha még egyszer ilyen többséget szavaznak nekik, pusztulásra ítélik magukat. Ez nem kalandvágy, ez menekülés egy jobb világba. Migráns leszek én is, bevándorló, gazdasági menekült, kinek hogy tetszik. De legalább normális életem lesz.

Más is tervez hasonlót? Aki menekülni fog?


2018. febr. 15. 22:55
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
27%

Minek vagy még itt?


Egyre unalmasabbak ezek a hisztériarohamok. :D

2018. febr. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
81%
Az Egyesült Arab Emírségekben aztán nagyon :D Elég elitváltás és úgy repülsz onnan, hogy a lábad nem éri a földet, oszt' örülsz, hogy még élsz... Csakhogy az illúziódat eloszlassam: Sikerült megnevezned azt az országot, amely a legnagyobb összeggel támogatta az ISIS-t.
2018. febr. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
34%
És ez ki a f aszt érdekel? :D
2018. febr. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
78%

Isten áldjon, jobb, ha már holnap elindulsz. Majd írd meg pl. Szingapúrból, sikerült-e munkát találnod, és hogy tetszik az igazi, kőkemény illiberális demokrácia.:D

Addig is egy kis olvasnivaló:

"Csak hogy tisztában legyünk vele mi a svájci határ mellett élünk ahol nem gyengén kemény pénz összeget kérnek el egy albérletert. Itt is kő kemény az élet. Csak én naiv úgy voltam vele hogy pár év és huzhatunk haza. "

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__anyos-ap..

2018. febr. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
62%
Azért kíváncsi lennék ezekre az örökösen óbégatókra, hogy esnének pofára ha kint rájönnek, hogy a gyk-n való nonstop fröcsögésből még nem fognak megélni.
2018. febr. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
42%

Ha csak a trópusi paradicsomba mész önellátónak, már azzal előbbre léptél. Ugyanis nem fizetsz adót, áfát, járulékokat és nem vágnak át alacsony magyar bérekkel. Egyik ismerősön is így kezdte, azt szokta mondani hogy első lépés a parazitáktól és élősködőktől való megszabadulás. Első lépésben ez annyit jelentett nála hogy ahogy ő mondta bokorban aludt Olaszországban néhány hétig. Majd aranyrög kereső lett Ausztráliában az általam adott fémkeresővel. Tehát ekkor sem más haszonállata volt. Ebben nagyon sikeres volt mert értett a geológiához, tudta hol kell a nagy rögöket keresni. Majd elvett egy milliárdos üzletasszonyt. Többek között van egy nagy farmjuk több ezer szarvasmarhával és az alkalmazottak helikopterekkel terelik a marhákat.

Milyen igaza volt hogy meg kell szabadulni minden élősködőtől ami ingyen csak elvesz. Tehát nem az a megoldás hogy a magyar élősködők helyett keresni egy másik élősködőt. Hanem olyanhoz társulni aki pozitívot tesz értünk és nem elvesz. Amíg nincs, vagy ha nincs, akkor inkább legyen a trópusokon az önellátás de cselédnek vagy terheket fizető baleknak akkor sem szabad lenni. Mert az olyan mint a drogfüggőség, pusztulásba visz.

2018. febr. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

Két dolgot tisztázzunk: az Egyesült Arab Emírségek és Szingapúr ugyan meglehetősen diktatorikus, de legalább jól fizet. Nem mellesleg valahogy Nyugat-Európára ( ami kézen fekvő ), Kanadába és Ausztráliára már nem igaz hogy ne lenne szabad szellemű, liberális, stb.

Másodszor: itthon is megélek a fizetésemből, ha nem így lenne váltottam volna vagy már külföldön lennék. Ellenben a társadalom és a kormány együtt, az utálkozás, egymás szemébe köpése, áskálódás, az empátia hiánya, az önzés, a birkaság és beletörődönség, emellé a mértéktelen korrupció, a hazudozás és a választók szembeköpése több a soknál.

Ha nem szeretném Magyarországot már elmentem volna, de van egy határ. Nekem ez az a határ. A fidesz győzelme szinte biztos, emiatt nem is erre alapozok. De ha lesz olyan idióta a társadalom, hogy megint korlátlan hatalmat adjon nekik, nekem nincs itt keresnivalóm.

2018. febr. 15. 23:32
 8/39 anonim ***** válasza:
83%

Először is ajánlom neked ezt a kérdést, nagyon tanúságos, az ottani kérdező is ki akarna menni, csak lehet, hogy itt kint nem lennének vevők az ilyen stílusra.

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__91..


"alatt ilyen társadalomban élni. Ha a fidesz nagy többséggel"


Ez levezetnéd, hogy mégis mi történik a társadalommal, ha esetleg nem a fidesz nyer, akkor mi lesz másabb?


"Migráns leszek én is, bevándorló, gazdasági menekült, kinek hogy tetszik. De legalább normális életem lesz. "


Hát eléggé érdekes életed lehet, ha a egy párttól függ a normális életed, ezen kívül ki az a hülye, aki vár, hogy majd másoktól jobb lesz? Én nem egyszer változtattam már számomra nagyot az életemre, akkor nem otthon ültem és vártam, hogy majd mások megoldják, hanem elkezdtem mérlegelni.

2018. febr. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
29%
Vagyis a te kedves ismerősöd elment parazitának a milliárdos bányarém mellé, kedves utolsó.:D Gratulálok, szép karrier, ilyen példakép kell a magyar ifjúságnak.lol
2018. febr. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
72%
Természetesen a #7-esnek szólt.:D
2018. febr. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!