Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mások is terveznek menekülni...

Mások is terveznek menekülni a választások után?

Figyelt kérdés

Nem vagyok hajlandó egy ilyen kormány alatt ilyen társadalomban élni. Ha a fidesz nagy többséggel ( 2/3 vagy még több ) nyer, elmegyek egy normális, fejlett, élhető országba. Igazából bármi játszik, Nyugat-Európa, Kanada, Ausztrália, Egyesült Arab Emírségek, Távol-Kelet ( Japán, Szingapúr, stb ). A lényeg, hogy fejlett, biztonságos, normális országban éljek, ahol a kormány nem hazudik a szemembe, ahol nem zsákmányolnak ki, ahol megélek a fizetésemből, sőt tudok félrerakni, családot tudok alapítani.

Inkább hagyom hátra ezt az országot, mert ha még egyszer ilyen többséget szavaznak nekik, pusztulásra ítélik magukat. Ez nem kalandvágy, ez menekülés egy jobb világba. Migráns leszek én is, bevándorló, gazdasági menekült, kinek hogy tetszik. De legalább normális életem lesz.

Más is tervez hasonlót? Aki menekülni fog?


2018. febr. 15. 22:55
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
37%
ma 23:35: Miért, jobban járt volna ha marad szegény ember? A magyar oktatás úgyis arra neveli az ifjúságot hogyan legyen belőlük szegény ember és nem pedig gazdag és sikeres. Ez valami magyar betegség? Jobban mondva a sötét keleti blokknak egy agyi vírusa?
2018. febr. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
80%

Aztán lesz 2 jó éved, aztán ahogy kiismered az ottani rendszert, elkezd az is nemtetszeni,aztán ott is elkezdesz hisztizni?


Én németeknél vagyok vagy 8 éve. Kb. a politikus itt is olyan mint magyaroszágon. Ha nem olyanabb.

Még tisztán emlékszem, amikor 2013-ban kitalálta Seehofer hogy autópályadíjat kéne szedni attól aki nem itt adózik. Merkelnéni részéről választások előtt ez ki volt zárva.

2 héttel miután megválasztották, már "nem tartotta elképzelhetetlennek".

Hoppá hoppá. Mekkora pálfordulás.

Aztán az a csúnya EU elmeszelte. Erre jött az hogy akkor mindenki fizet, de a németek leírhatják az adóból. Ez is el lett kaszálva. (mérget vennék, hogy tudták előre, csak így szalámitaktikával könnyebb beadni, hogy mindenki szopni fog)


Most mi volt a választásokkor? Kedvenc Schulzunk kijelentette, hogy nincs koalíció, csak ha ők adnak kancellárt. AZtán a hataloméhség valahogy felülkerekedett. Elkezdődtek a koalíciós tárgyalások. Azt mondta, Merkel alatt nem lesz miniszter. És lám-lám külügyminiszter lett volna. Csak ezt már senki nem nyelte be, így cserélték Schulz-ot Scholzra.:DDD

Ez is milyen már.:DDD


Szóval mindenhol zajlik az élet.

2018. febr. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
17%
Én menstruálni tervezek.
2018. febr. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
18%

"agyis a te kedves ismerősöd elment parazitának a milliárdos bányarém mellé,"


Honnan tudod hogy bányarém?

2018. febr. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
21%
Már előre sírtok, mi lesz még itt a választások után? Libsi rettegés, imááádom!
2018. febr. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
36%

Most még nevetnek rajtad!

Még 8 év,és nem nagyon fognak,szerintem!

2018. febr. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
25%
Végre használni fogod a már jó ideje bepakolt bőröndöt? Ideje! Pá!
2018. febr. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
28%
Úgy írják ki ezeket a kérdéseket mintha bárkit érdekelne hogy elmegy. Az ilyen életképtelenekért nem kár
2018. febr. 16. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
11%
Remélem segbe rak egy kenguru.
2018. febr. 16. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
33%
Miért? Ha mások nem, akkor te sem?
2018. febr. 16. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!