Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mások is terveznek menekülni...

Mások is terveznek menekülni a választások után?

Figyelt kérdés

Nem vagyok hajlandó egy ilyen kormány alatt ilyen társadalomban élni. Ha a fidesz nagy többséggel ( 2/3 vagy még több ) nyer, elmegyek egy normális, fejlett, élhető országba. Igazából bármi játszik, Nyugat-Európa, Kanada, Ausztrália, Egyesült Arab Emírségek, Távol-Kelet ( Japán, Szingapúr, stb ). A lényeg, hogy fejlett, biztonságos, normális országban éljek, ahol a kormány nem hazudik a szemembe, ahol nem zsákmányolnak ki, ahol megélek a fizetésemből, sőt tudok félrerakni, családot tudok alapítani.

Inkább hagyom hátra ezt az országot, mert ha még egyszer ilyen többséget szavaznak nekik, pusztulásra ítélik magukat. Ez nem kalandvágy, ez menekülés egy jobb világba. Migráns leszek én is, bevándorló, gazdasági menekült, kinek hogy tetszik. De legalább normális életem lesz.

Más is tervez hasonlót? Aki menekülni fog?


2018. febr. 15. 22:55
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
70%
De ellenzéki szimpatizánsként se értem ezt a hisztit, hogy azért, mert nem az a párt nyert, akivel szimpatizálok akkor egyből fogom és külföldre menekülök.
2018. febr. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
18%

#31


Majd rájössz idővel.

2018. febr. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
58%

Igen.

Elég valószínű, hogy a választások utáni 1-2 évben a Felcsúti Ramszesz majd megpróbálkozik az EU-ból való kilépéssel. A támogatási rendszer úgyis alaposan megnyírják, szóval az EU már tényleg csak kolonc lesz neki, a magyar nép meg simán van olyan idióta, hogy kiszavazza magát.

De én ezt már nem fogom megvárni.

Megjön az első jel, és én már repülök is Nyugat felé, a sok agyhalott meg maradjon csak itt, jó lesz ukrán életszínvonalon élni.

2018. febr. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
56%
A kérdező soha sem fogja elhagyni Magyarországot, csak beszél. Kérdező, inkább maradj itthon, és tedd szebb hellyé a hazádat!
2018. febr. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem Magyarország még elég biztonságos, élhető ország, nem ez a probléma. A politikai kultúra olyan amilyen, de aki vevő az ilyesmire, az máshol is bosszankodhat a politikusok miatt, aki meg nem hergeli magát ezekkel, nyugodtabb lehet.

A gazdasági versenyképesség elég gyenge európai viszonylatban, érthető, hogy rengeteg fiatal, középkorú megy ki Nyugatra dolgozni, tanulni. Nekem azonban szerények az igényeim, mérnökként a fizetésem sem olyan rossz az átlag mediánhoz képest, megszoktam a környezetet, bizakodom, így nem tervezem az emigrációt.

2018. febr. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
51%
Fiatal felnőttként éltem meg a rendszerváltást, 28 éve hallgatom-olvasom a hivatásos rettegőket és rinyálókat.:D Mindegyiknek csak a pofája jár, de még mindig itt rontják a levegőt. Szánalmas, ahogy vergődik a sok nyomoronc, mint durcás óvodás a homokozóban..:D
2018. febr. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Még mindig itt rontjátok a levegőt? Nekünk biztos nem fogtok hiányozni, ha mennétek végre ebből a "k...a országból" (by: böszmeferkó). ;)
2018. febr. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
ma 12:56 Megjön az első jel és mész. Na me röhögtess miélyen jel? 1-1.5 milla kell hogy lelépj nem jel. Ezt nem tudjátok felmutatni hogy eltudj menni. Sporolt pénz nincs. De még egy rendes állásod sincs amire bármelyik bank adna röhögve másfél millát. Mert elárulom dokan így csinálják. Van melója felvedz másfelet felmond és irány London. A pénz elég addíg míg ott elhelyezkedik és berendezkedik. A tartozást meg kitörleszti két év alatt.Persze nem a te fajtád aki húszévesen bár listás és a határig se találna el.
2018. febr. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim válasza:
Engem zavarnak is meg nem is, de úgy vagyok h amíg engem békén hagynak és én meg nem dőlök be az épületes baromságaiknak addig nem izgatnak, mert akármit gondolnak rólunk más országok a politikánk miatt, igazából nem engem szidnak stb és én minden politikai és egyéb szar ellenére szeretek itt élni...igaz egy kis időre sok helyen élnék.
2018. febr. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!