Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hol nincs kiadatás Európában?

Hol nincs kiadatás Európában?

Figyelt kérdés
Erőszakos bűncselekményről van szó ... én úgy halottam Anglia Írország jó valaki esetleg tud valamit ?

#bűn #erőszak #kiadatás Európa
2018. febr. 22. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Litvánia
2018. febr. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Bűnözőnek nem segítünk. :D
2018. febr. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Angliából már hoztak haza előállításra nem egy stricit, különben bróker marcsit még Belizből is visszarángatták, szóval egy jó helyen is rejtőzködni kell.

Egy Miskolci csávó Thaiföldre ment kb 2 hónap után mentek is érte.

2018. febr. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 árokpart ***** válasza:
100%
Áh EU-n belül mindenképpen lebuksz. Ugyanúgy kezelik a hatóságok bárhol vagy az EU területén mintha Magyarországon lennél. Előállítanak aztán pár óra múlva már át is adnak a magyar szerveknek.
2018. febr. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 árokpart ***** válasza:
100%
Sőt annyira felgyorsult az információs technológia, hogy bárhol a világon megtalálhatnak pillanatok alatt. Rengeteg központi adatbázis van a világ nagyobb szerveinek ahol rajta leszel a körözési listán.
2018. febr. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Drazicc ***** válasza:
Szerintem Ukrajna elég esélyes. Ott semmi se működik, a hatalom kiskirályok kezében van, a korrupció az egekben van, tehát valamennyi készpénzzel és alapszintű orosz v ukrán nyelvtudással garantált a felszívódás. Viszont vállalni kell az ottani életkörülményeket és az igazságtalanságokat amik történnek.
2018. febr. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!