Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nem lehet, hogy Orbán Viktor...

Nem lehet, hogy Orbán Viktor csak látszólag van jóban Putyinnal, azért hogy az Eu-t informálja az orosz lépésekről?

Figyelt kérdés

Annak idején Caucescu is megjátszotta, hogy kicsit szembemegy a szovjet blokkal és ezáltal a nyugati országok szimpátiáját vívta ki és folyamatosan jártak hozzá a nyugati vezetők, ő pedig rendszerint jelentett minden értékes információt a Kreml-nek.


Nem lehet, hogy Orbán Viktor esetében is ilyesmiről van szó, csak most épp fordított irányba. Nem lehet, hogy a Brüsszelezést csak azért csinálja, hogy kivívja a keleti vezetők bizalmát, hogy aztán Brüsszelnek jelentse róluk a fontosabb infókat.


2018. márc. 15. 14:58
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

OV nem Putyin bizalmába akar férkőzni, ő inkább Putyin kezében van. Minden akta az átkosból ott van, ebben biztos lehetsz. Abban pedig bőven van infó a Fidesz vezérkar számos emberéről. Bármit megtesz érte OV hogy ne derüljenek ezek ki, ha kell kiléptet minket az EU-ból. Tdom, hogy most még tagadja ezt, de ha eljön az idő, arra fogja felpiszkáln i a bégető nyáját hogy ideje kilépni. De ezt akkor fogja csak megtenni, ha valahogyan elegendő gazdasági kapcsolatot tud kialakítani a keletiekkel. Pl. Kínával, ahol épp a napokban került aláírásra a törvény, miszerint a jelenlegi vezetőt nem lehet leváltani... Erdogan is ezen az úton van, Putyint elvileg le lehetne, de aki közel jutna ehhez, azt úgyis baleset éri véletlenül.


Szép kis barátságaink születnek. Hajrá békemenet. Ba...eg.

2018. márc. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezért van jóban Orbán Putyinnal:


[link]

2018. márc. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom, nekem gyanús az, hogy Orbán ennyire nyíltan ,ennyire keményen mocskolhatja Brüsszelt, mindenféle szankció nélkül.

Brüsszel nem tesz semmit, sőt folyamatosan pénzelnek minket és ez már évek óta így megy. Most vagy Brüsszel teljesen inkompetens, vagy van valami háttérmegállapodást kötöttek Orbánnal, amiből nekik is hasznuk származik.

Persze az is lehet, hogy Orbán kettős játékot játszik és egyszerre próbál a keletnek és a nyugatnak is megfelelni.

2018. márc. 15. 15:15
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tudom, nekem gyanús az, hogy Orbán ennyire nyíltan ,ennyire keményen mocskolhatja Brüsszelt, mindenféle szankció nélkül. "


Ha te otthon a kocsmában szidod ORbánt, te is szankciók nélkül teheted, mert annyira jelentéktelen vagy számára. Ugyanez érvényes rá meg Brüsszelre is.

2018. márc. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Arányaiban nem túl jó a párhuzamod.

Orbán Brüsszel elleni lázongása minimum olyan, mintha valamelyik megyei jogú város lázongana Orbán ellen, nem én egyedül a kocsmából.

2018. márc. 15. 15:35
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tudom, nekem gyanús az, hogy Orbán ennyire nyíltan ,ennyire keményen mocskolhatja Brüsszelt, mindenféle szankció nélkül."

Vaaagy az EU épp nem tud, de nem is akar beleszólni a tagállamok politikájába. Talán hihetetlennek tűnik, de az EU még mindig egy gazdasági szövetség, nem politikai.


Amúgy a kérdéshez visszatérve, Putyin majd pont Orbánnal fogja előre megbeszélni a lépéseit XXDDDD

2018. márc. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pont fordítva, Orbán Pt6yin trójai falova az EU-ban. Valódi muszkavezető. ( Akinek ez nincs meg: így nevezték 1849-ben azokat, akik a cári hadseregnek segítettek a Magyar Szabadságharc ellen útbaigazítással, szálláscsinálással, ellátmány beszerzésével stb )
2018. márc. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, pontosan így gondolom ahogy azt az előző hozzászóló írta.

Félő dolog ez amúgy ennek a kis országnak hogy folyton ilyenben veszünk részt. Tanulni kéne pl.Trianon-ból is legalább ha már ilyen hülyék vagyunk.

2018. márc. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ridamov ***** válasza:
Én személy szerint Putyinpárti vagyok. Kegyetlen, aki bármi módon fenyegetést jelent rá annak annyi. Meg ez a háborúval fenyegetés... ennél nem is nagyon lehetne szimpatikusabb nekem Putyin. De ha infót adna el a Viktor akkor -ba menne a szavazati esélye nálam. Így sincs sok.
2018. márc. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!