Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy az ENSZ a migrációt alapvető emberi jogként szeretné értelmezni?

Figyelt kérdés
2018. márc. 22. 13:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
58%

Az, hogy a történelem során rengetegen küzdöttek ezért. Pl. többek között erről szóltak a jobbâgy lázadások. De pl.: a szocializmus korában is sokaknak okozott problémát, hogy legálisan nem költözhetnek nyugatra.


Én jónak tartom azt, hogy ha el akarok költözni valahova, akkor ezt megtehetem legálisan.

2018. márc. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

#7


Ez kb. olyan mintha a kormány úgy határozna hogy köteles vagyok mindenkit beengedni a lakásomba aki ott szándékozik lakni mert nem lehetek akkora gci, hogy nem adok menedéket a rászorulóknak.

2018. márc. 22. 14:29
 13/16 anonim ***** válasza:
87%

Mindenki oda megy, ahova akar.

Majd a célország hatóságai eldöntik, hogy maradhat-e.


ennyi és nem több

2018. márc. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Na mi az, le tudtok pontozni 0%-ra, de a konkrétan belinkelt javaslatból már nem tudjátok idézni az állításotokat? :D
2018. márc. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem maradjanak csak othon van már elég muszlim patkány igy is az Európában nem kell több a fajtájukból.
2018. júl. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Google(kalergi terv)

Érteni fogod majd mi folyik.

2018. aug. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!