Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha vége lesz a szíriai háborún...

Ha vége lesz a szíriai háborúnak, akkor szerintetek a migránsokat vissza fogják küldeni oda?

Figyelt kérdés
Illetve szerintetek mikor lesz vége? Én Ausztriában lakok lassan 8 éve és amióta ez a migráns helyzet van elléggé zavaró, hogy nem ismerik az illemet(se a nyelvet) amikor elmegyek az utszán a barátnőmmel mindig figyelnek... és Németországhoz képest ez még jó... úgy gondoljuk, hogy ha a fidesz nyer vasárnap, akkor beköltözünk Budapestre amíg ez a helyzet van. Ezért kérdezem, hogy a háború után vissza fogják telepíteni szerintetek őket Szíriába, vagy maradni fognak? Mert akkor inkább úgy fogunk pakolni, hogy már Budapesten is maradnánk.

2018. ápr. 7. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Aligha, mert eleve többségük nem is onnan jött. De még azok egy része sem akar majd visszamenni. Kiszabadult az Iszlám Állam szelleme a palackból, ha én szíriai keresztény lennék, lehet, én se akarnék visszamenni.
2018. ápr. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
"az utszán"...még jó, hogy te ismered a nyelvet :D
2018. ápr. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A FIDESZ már a gyakorin is tevékenykedik? :D
2018. ápr. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Inkább a gazdasági bevándorlók azok akik jönnek és ők sem Szíriából. Elmondásuk szerint ideiglenesen de minden bizonnyal java részük maradni is fog mivel fiatalok és nincs semmi a hátuk mögött például család vagy feleség.
2018. ápr. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Magyarországról biztos nem mennek vissza. Csak tovább, vagy ott maradnak.

Én már nem lakom mo.-n, csak szavazni jöttem vissza. Így annyira nem érdekel a dolog.


A LETELEPEDÉSI kötvény tudod mire való?

Tudod...az amelyiket orbán olyan nagy lelkesedéssel osztogat(ott) a migránsoknak (függetlenül attól, hogy bevándorló, vagy menekült az illető).


K. N.

2018. ápr. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!