Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Érdemes lenne kárpátalját...

Érdemes lenne kárpátalját magyarországhoz csatolni?

Figyelt kérdés
Hogyan szavaznál ha lenne ilyen kezdeményezés?

2018. ápr. 12. 09:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha egész Kárpátalját nem is, a magyarlakta részeket jó lenne, de erre gyakorlatilag semmi esély sincs. Előbb fog eltűnni onnan minden magyar minthogy a visszacsatolás megtörténjen.
2018. ápr. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Kárpátalján már 80% fölötti az ukrán etnikum aránya, sok értelme nem lenne. Székely autonómiára nagyobb esély van.
2018. ápr. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy az lenne Magyarország legszegényebb régiója, illetve biztosan hatással is lenne a magyar gazdaságra.

Viszont én egy biztos igennel szavaznék a visszacsatolásra mindezek ellenére is.

Sok magyar él még ott mind mai napig, rájuk is gondolni kell, nem önszántukból születtek oda.


Az ukránok meg majd úgy eltűnnek, mint a magyarok erdélyben, felvidéken és vajdaságban. Eröltetni kell majd a magyarization-t, úgy ahogy más szomszédaink is ezt teszik velünk a mai napig. (Ukrajna leginkább.)


Bár annak nem örülök, hogy az kárpátaljai magyarok részt vettek a választási csalásban... De ezt annak tudom be, hogy ott akkora a szegénység, hogy azért a zsák krumpliért is megérte nekik.

2018. ápr. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
8%
Én nagybetűs IGENNEL szavaznék.
2018. ápr. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mi értelme lenne?
2018. ápr. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem nem ezzel kellene foglalkozni jelenleg.

De hát betonfejű mélymagyaroknak beszélhet az ember...

2018. ápr. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Hát ilyen szavazás biztos hogy nem lesz. Merthogy azért max az ottaniak kezdeményezhetnének népszavazást ami az ukrán lakosság miatt ugye nem lenne eredményes.

Én azt nem értem, hogy ha Magyarországon belül olyannyira fogy a népesség, hogy azt brutális családtámogatási rendszerekkel és (egyesek szerint) migrációval lehet csak orvosolni/szintentartani, akkor miért nem támogatja a kormányzat a határainkon túli magyar lakosság áttelepülését az anyaországba? (no offense, csak kérdezem.)

2018. ápr. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Igen, de csak ha a ruszin területeknek autonómiát adunk
2018. ápr. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#8 Majd 3 ezer ruszinnak autonómiát adunk, amikor még a több százezres magyar lakosság sem kapott autonómiát Erdélyben....
2018. ápr. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Érzelmi szempontból kétségtelenül pozitív lenne, gazdasági stb. tekintetben viszont lehet, megterhelné az államot rendesen.
2018. ápr. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!