Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Vissza mehetek még egyszer az...

Vissza mehetek még egyszer az eletembe kanadaba?

Figyelt kérdés

En kint eltem tobb kint 2 evet.

Menekultkent mentem ki es elnutasitottak de fellebeztem mindig igy huzodott el a kint letem ilyen sokaig. Aaztan mar a legutolso fellebezest is megorobaltam de azt is elutasitottak. Es ki adtak a jegyemet hogy haza kell jonnom. De nem jottem haza sok okom volt ra hisz ithon nem volt senkim . Aztan mar bujkaltam korubelul fel evet. De aztan minden csaladtagom haza akart jonni ezert meg fogtam es le jelentkeztem hogy enis haza akarok menni. Le csuktak 3 hetre az emigracios bortonbe aztan 3 het utan ki adtak a jegyem es haza jottem .szoval valaha vissza mehetek mivel en minden fellebezest be adtam amit csak lehetett es bujkaltam is plusz bortonbe is voltam.

A valaszokat elore is koszonom



2018. máj. 3. 09:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem mehetsz vissza, mivel a nevedet a rendszer automatikusan ki fogja dobni és a reptérről fordítanak téged. Meg is érdemled.
2018. máj. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Jah es meg annyi hogy van ismerosom akit szinten le csuktak es vissza tudott menni szoval koszonom elore is az ertelmes valaszokat
2018. máj. 3. 09:31
 3/24 anonim ***** válasza:
2018. máj. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%
Nem, nem fogsz tudni akkor se visszamenni. Hiába adtál be minden fellebezést, Magyaroszágot biztonságos országnak tekinti Kanada. Te meg kőkeményen kihasználtad a rendszert, hamisan akartál élni a politikai menekült státusszal, stb, ami miatt baromira nem fognak visszaengedni, főleg úgy, hogy pont a magadfajta álpolitikai menekültek miatt mind a reptéren mind a határon szigorúbban ellenőrzik már a magyarokat.
2018. máj. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
91%

Franciaországgal és Kanadával ezt már eljátszották a magyarországi cigányok, hogy üldöztetés címén menekültstátuszt kértek. Mindkét ország ezt be is szopta, a franciák még támadtak is minket a "szegény, üldözött cigányok" miatt. Kinyalták a feneküket, tejben vajban fürösztötték őket, lakást és munkát adtak nekik.

Na, ez utóbbi volt a baj, mert dolgozni azt nem akartak!

Élték (volna) tovább a Magyarországon jól bevált életüket, csakhogy a franciák nem voltak ilyen türelmesek, ahogy Kanadának is elszakadt a cérna, amikor rájöttek, hogy mifélék és csak bűnözni és ingyen élni akarnak.

Ezért vissza is lettek zsuppolva, ahol azzal kezdték, hogy lakást követeltek.

Gondolom te is ilyen figura lehetsz, tehát ne reménykedj!

De mivel itthon sincs rád szükség, szerintem menj Merkel mamához, mesélgess, hogy pakisztáni vagy afgán vagy, papírjaid nincsenek, a keblére fog ölelni, még dolgoznod sem kell, mert eltartanak.

2018. máj. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Aláíratták veled a papírt hogy mennyi időre vagy kitiltva. Általában 15-20 év.
2018. máj. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Visszamehetsz mint turista, annak minden kritériumával, beleértve a pénzt is. De ott nem maradhatsz.
2018. máj. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
5: Hiába meséli be, ott is próbálkoztak a cigók, ott se kérnek belőlük.
2018. máj. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
47%
Igen. Be kell mondanod, hogy rászisták a magyarok, a papírmunkát a tasz meg a helsinki bizottság majd elintézi neked.
2018. máj. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
9: Hiába mondja be, Magyarországról nem fogadnak el egyetlen egy politikai menekült kérelmet se, mert biztonságos országnak van minősítve. Amint beadja utasítják is el egyből.
2018. máj. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!