Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Románia jobban áll mint...

Románia jobban áll mint Magyarország?

Figyelt kérdés

Voltam sokszor Nagyváradon. Az emberek divatos ruhákban a bárokban. Az utcákon 10-20 milliós autók voltak többségben. Hajléktalant nem lattam az utcán. Kis faluban is voltam ott,kb olyanok voltak mint a mi falujaink.

( Aki nem hiszi nezzen ki Nagyváradra és környékére.)



2018. máj. 12. 15:54
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
93%

"Az utcákon 10-20 milliós autók voltak többségben"


Ha ez alapján ítéled meg az egészet akkor lehetne mondani hogy Budapesten jobb az élet mint Berlinben mert sokkal nagyobb arányban látsz itthon felsőkategóriás gépjárműveket mint ott és ezt komolyan mondom. Ennek az az oka hogy nálunk most van divatban a leasing

2018. máj. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
48%

Pista


Ez egyértelmű, de én nem az országot utálom, hanem a magyarokat és fehér bőrű vagyok. :) Az itt élő emberek primitiv sz.rok, nekem ez a véleményem.

2018. máj. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
89%

"Ez egyértelmű, de én nem az országot utálom, hanem a magyarokat és fehér bőrű vagyok. :) Az itt élő emberek primitiv sz.rok, nekem ez a véleményem."


Akármennyire is ellenszenves számomra a válaszod viszont mondasz valamit bár talán nem kellene egykalap alá venni mindenkit mert vannak kivételek is

2018. máj. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
53%
Igen vannak kivételek, de kevés!
2018. máj. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Romania (bar gyakorlatilag inkabb Erdely es a Partium) nagyvarosaiban manapsag mar szerintem jobb elni, mint Magyarorszag nagyvarosaiban. Ez viszont nem igazan ervenyes kissebb varosokra vagy falvakra, valamint a fovarosra sem.
2018. máj. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Nem áll jobban egyelőre. Ezt csak néhány elmeháborodott terjeszti, a többi meg beveszi.
2018. máj. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
0%
Magadat járatod le ezzel, de te tudod :)
2018. máj. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
0%
Attól, hogy futottál moderáltatni még igencsak a legalja proliszintet virítod. A "kulturált" üzeneteid is ezt támasztják alá. :)
2018. máj. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
23%
És, hogy maradjunk a kérdésnél amit szétoffolsz, románia még egyelőre rosszabbul áll mint mi.
2018. máj. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
29%

"Voltam sokszor Nagyváradon. Az emberek divatos ruhákban a bárokban. Az utcákon 10-20 milliós autók voltak többségben. Hajléktalant nem lattam az utcán. Kis faluban is voltam ott,kb olyanok voltak mint a mi falujaink."


Okoska, Nagyváradon kívül ha elmennél keletebbre akkor lehet helyrebillenne a gondolkodásod!


Magyarországi-szinten is lehet hasonlítgatni Győrt mondjuk, meg egy szabolcsi falut. ;)


Mellesleg a hozzáértők szerint az erdélyi rész a "legfejlettebb" része az országnak.

2018. máj. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!