Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Élnek még németek Németországban?

Élnek még németek Németországban?

Figyelt kérdés

Néhány napot Nürnbergben és környékén töltöttem, tegnap érkeztem haza. Megdöbbenve vettem észre, hogy a városban gyakorlatilag nem is találkozni németekkel, szinte mindenki bevándorlói háttérrel rendelkezik. Ami még inkább megdöbbentő, hogy a nagy részük nem is németül beszél, hanem arabul/törökül, stb.

Elhagytuk a várost is, meglátogattunk néhány kevésbé turistás, 10-20 ezres települést is. Ott már érezhetően több volt a német, de még ezeken a kis helyeken is brutálisan magas volt a bevándorlók aránya.

Kissé csalódás volt számomra Németország, mert amikor 3 éve ott jártam, még teljesen más képet mutatott.


2018. jún. 12. 09:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%
Igen, de egyre kevesebb, hála a liberális politikának.
2018. jún. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%
Én tavaly voltam Düsseldorfban, és az is hasonló képet mutatott, pedig a belváros peremén voltunk elszállásolva. Kb. az emberek 50%-a volt német eredetű, a többi indiai, néger, közel-keleti kinézetű egyén. Vidéken azért állítólag más a helyzet, de ott nem jártam most, nem tudok róla beszámolni.
2018. jún. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Rossz helyeken jártál. Az unokám is Nürnbergben él, és a férje német. De mindenütt több a német, mint a bevándorló. Arab kevés van, török is csak egyes városokban. Falvakban szinte sehol.
2018. jún. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
15%

Ez az impotens befogadó politikának az oka. Mindenkit hívünk, előéletre és képzettségre való tekintet nélkül. Ha terrorista az is jó, csak jöjjön. Értelme nincs, de legalább polkorrekt.


Amúgy erről csak annyit, hogy régen Merkel nyomta a willkommen szöveget, később nem ismerte el a NO go zonák létezését, kicsivel később már elismerte, ezt követően elítélte a magyar kerítést, két napja pedig már azt mondta, hogy európát védjük.


Úgyhogy nem kis felháborodás lehet már a németeknél is. Nekünk van egy Orbánunk, nekik van egy Merkeljük. Szerintem ők jártak rosszabbul.

2018. jún. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
21%
Nem sok.
2018. jún. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
Miért ne élnének ember? Ennyire gyenge troll kérdést fölösleges volt kiírnod.
2018. jún. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
Szörnyülködj csak ezen, addig se kell Orbánék kudarcaival foglalkozni.
2018. jún. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
27%
Új cseles hadviselés , a földön mióta ember létezik háború van csak változó területeken .
2018. jún. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
Hát lényegében nem mert nincs olyan hogy német. Van, porosz bajor szász sváb, de német az csak egy kitalált összefoglaló kategória.
2018. jún. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%
9: Ne zavard össze mégjobban őket.
2018. jún. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!