Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Melyek Európa legbiztonságosab...

Melyek Európa legbiztonságosabb és legkevésbé biztonságos országai?

Figyelt kérdés

2018. jún. 28. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Legbiztonságosabb ország Izland, Andorra, Luxemburg, San Marino, Monte Carlo közül valamelyik. Legkevésbé meg pedig a Balkán országai közül valamelyik.
2018. jún. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
8%

Én mindegyikben jártam, Izland, Málta, Ciprus, Moldávia, Albánia kivételével.


Legjobban Belgiumtól tartok, Franciaországban bizonyos helyek, Anglia sem az igazi.


Régebben lejártam sokat Görögországba, ott nagyon nyugodt voltam, egy görög soha nem fog meglopni, de sajnos már ott is sok a nem - görög.

2018. jún. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az EuroStat szerint az EU-n belül a legtöbb erőszakos bűncselekmény az alábbi országokban fordul elő:


Balti-államok

Belgium

Bulgária


A legkevesebb:


Egyesült Királyság

Hollandia

Ausztria

2018. jún. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem Lengyelország.
2018. jún. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
17%

5.


Lengyelország nagyon biztonságos. Pl. ott nincsenek nagy számban...bajuszos svédek, bevándorlók stb. Ugyan az ukrán maffia már jobban jelen van, de az nem az átlagemberekre utazik, attól nagyon nem kell tartani.

2018. jún. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!