Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ez mennyire biztonsagos,...

Ez mennyire biztonsagos, mennyire megvalosithato? Ti mennyi idot szannatok ra, illetve milyen helyeket ajanlanatok?

Figyelt kérdés

Augusztusban megyek Torokorszagba meglatogatni egy ismerosomet. Oda repulovel megyek, de visszafele kocsival terveztem. Csakhogy se kocsim, se jogsim. Ezert stoppolni szeretnek. De nem Bulgarian es Romanian keresztul mennek, hanem ez lenne az utvonalam: Torok, Gorog, Albania, Montenegro, Horvatorszag, Magyarorszag.

A kerdeseim azok lennenek, amik a cimben vannak. :) Illetve meg annyi, hogy Albania mennyire veszelyes? Mert ott nem igazan szeretnek megallni, legalabbis nem terveztem, de tuti annak is vannak szep reszei, amiket erdemes megnezni.



2016. máj. 30. 22:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja es bocsi az ekezetek hianya miatt. Egyszer mar leirtam ekezettel, de elveszett, es nem volt kedvem ujrairni ekezetekkel telorol.
2016. máj. 30. 22:05
 2/4 anonim ***** válasza:
6%
Hat, ne haragudj, ennel rosszabb otletet mar regen olvastam ebben a topikban. Plane, ha no vagy.
2016. máj. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Stoppolni szar ötlet, valami közösségi autó (pl. Oszkár) nem megy az útvonalon?
2016. máj. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
49%

"Oda repulovel megyek, de visszafele kocsival terveztem. Csakhogy se kocsim, se jogsim"


Repülőd sincsen, mégis megoldod odafelé!

2016. máj. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!