Kezdőoldal » Utazás » Európa » Érdemes elmenni Európa utolsó...

Érdemes elmenni Európa utolsó diktatúrájába? Mennyire biztonságos turistaként?

Figyelt kérdés

Fehéroroszországra (Belarusz) gondolok, ahol ugye nem történt meg a rendszerváltás, hanem a mai napig megmaradt a szocialimus és az országot is egy Lukasenko nevü diktátor irányítja.


Milyen, mennyire zárt az ország, a főváros Minksz, mennyire tiszta, biztonságos egy turistának? Gondolom, ha nem poltizálok meg mondjuk nem fényképezek tiltott dolgokat, akkor nem csukhatnak le? Milyenek az emberek, barátságosak, beszél angolul egy részük?


2016. jan. 2. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Biztonságos ország, és hihetetlenül tiszta. Ellenben a helyiek nagyon szegények, az árak kicsivel alacsonyabbak a magyar áraktól. A fiataloknál esetleg próbálkozhatsz angolul. Lecsukni nem fognak, azért annyira nem kemény diktatúra.
2016. jan. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Szóval ha jól értem, akkor rend van és jó a közbiztonság és nagy a tisztaság?

És ha jól veszem ki a szavaidból, akkor inkább olyan puha diktatúra lehet ott, mint Magyarországon a 80-as évek végén, azaz aki nem ugrál, azt békén hagyják?

2016. jan. 3. 17:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát megmondom őszintén, csak egy hétvégét voltam kint pár éve, tehát olyan mélyen nem tapasztaltam meg, hogy milyen fokú is a diktatúra, de nem tűnt nagyon vészesnek.
2016. jan. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!