Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek a balkáni...

Mi a véleményetek a balkáni országok jövőbeli EU csatlakozásáról?

Figyelt kérdés

2018. júl. 12. 14:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
56%
Orbán örülne a Magyarországnál (egyelőre még) szegényebb országok csatlakozásának, mert legalább így nem mi lennénk a 3. legszegényebb ország az EU-ban.
2018. júl. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
Jó lenne, idővel nem kéne ott sem .aszakodni a határokon. Most voltam nyaralni Görögországban, horror volt.
2018. júl. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%

#2

Mi volt annyira borzalmas?

2018. júl. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%

Annyian voltak mint az oroszok. Kelebia, Presevo, Evzoni 2 - 2 óra, pedig éjjel mentem.


Régebben jártam le kamionnal is, de még ott sem kellett ennyit szopni. De az más, meló, fizetnek érte,ha két napot állok, akkor annyit állok.


Turistaként is sokszor voltam már lent, ennyit még sosem álltam.

2018. júl. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
39%
Nekik se legyen jobb.
2018. júl. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

#5

Ismerős: ha már nekünk sz@r... :D

2018. júl. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
37%
vajdasági vagyok, valamilyen szinten jó lenne ha Szerbia csak előre nézne nem pedig a háború lenne a megoldás a problémára.. Szerbia kétségtelen nagy szarban van, elég megnézni az interneten Koszovót és Szerbia közötti viszonyát. Ha igazak a hírek Szerbia és Montenegró 2025-az Európa Unió teljesértékü tagjai lesznek. Ez a gazdaság számára mindenképpen csak előre haladás lenne, gondolok rengetek cég, munka erő, élet színvonal, gazdaság,... És évekig lehetne sorolni. Magyarok pedig nézzenek tükörbe hogy mért nem szeretik a szerbeket, már pedig a Trianon miatt ők régen olyan jó barátok voltak mint most a Németek és az Osztrákok. Magyarok titek mért érdekel hogy másnak milyen a gazdasága? Ezért vannak ezek a szervezetek hogy a szegény országokat is lendületbe tudják hozni. És a végére, Lehet hogy Jugoszlávia szétesett de a szivükben öröké élni fogok!
2018. júl. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
37%
1# te nem vagy százas, ha pénz kell takarodj külföldre de ne a saját és más országot hozz szégyenbe.. Aki sokat tehetne érte az te és nem a hülyeségeidet íród állandóan...
2018. júl. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Még egy EEÁ-t sem tartok ezentúl lehetetlennek :)
2018. júl. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
26%

"Most voltam nyaralni Görögországban, horror volt."


Aki képes kocsival menni Görögországba, az meg is érdemli.

2018. júl. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!