Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Sokan miért tartják fontosnak,...

Sokan miért tartják fontosnak, hogy Magyarország egy nagy birodalom, szuperhatalom része legyen? Ez valóban olyan fontos, szükséges cél számunkra?

Figyelt kérdés

Interneten egyre többször találkozok olyan véleményekkel, hogy Magyarország és az ilyen kisebb országok függetlenségének nincs értelme, jövője, ez egy elhibázott, bukásra ítélt koncepció.

Vannak olyanok, akik Moszkva felé néznek és egy mély eurázsiai integrációt szeretnének és akár a csatlakozást a nagy Oroszországi Föderációhoz.

Mások meg Brüsszel központú Európai Egyesült Államokat akarnak és ebben látják a magyarok jövőjét, így vennék fel a harcot az Amerikai Egyesült Államokkal vagy Kínával a világ vezető szuperhatalma pózícióért.



2018. júl. 22. 19:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
14%

10-es mennyi pénzt kapsz Sorostól, hogy lobbizol neki ?


Feloszlik és szétesik a hőn szeretett EU-d hamarosan, igen bánatos leszel, meglásd :-)

2018. okt. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
95%

Hogy is magyarázzam neked 11-es? Biztos Fideszes vagy, nehéz lesz elképzelned, de próbáld meg azért:


Tudom, science-fictionnak hat fideszes fejjel, de vannak emberek, akik önállóan alkotnak véleményt, nem pedig valaki másét büfögik vissza emésztetlenül, mint ahogy a fideszesek az agyatlan sorosozós kormányzati maszlagot.


Kapaszkodj meg: az ilyen, gondolkodó emberek léteznek és itt járnak közöttetek - csak nem akkora a szájuk mint nektek.


Ezek az emberek - most jobb ha leülsz - nemcsak hogy önállóan gondolkodnak, hanem teljesen INGYEN követik a meggyőződésüket.


És most jön a legdurvább, kapaszkodj erősen: NEM CSERÉLGETIK AZ ELVEIKET vezényszóra mint más a szaros gatyát, vagy mint fideszes a meggyőződését.


A legritkább esetben fordul velü(n)k elő, hogy ifjúkommunista KISZ-titkárból liberálissá, liberálisból konzervatívvá, konzervatívból illiberálissá váljunk.

Ritka köztü(n)k a habzó szájjal sorosozó kétszeres Soros-ösztöndíjas és elő nem fordulhat, hogy egyszer azt kiabáljuk habzó pofával, hogy „csuhások, térdre, imára!“, aztán meg kereszténydemokráciát hirdesdünk.


És ami a legfontosabb: a homo orbanicustol eltérően nem érzünk beteges késztetést a folyamatos hazudozásra, sem egy vezérkoshoz való kényszeres, bégető igazodásra.


Tudom, számotokra ezek értelmezhetetlen fogalmak: önálló gondolkodás, saját vélemény, őszinteség, elvszerűség, igazmondás, gerinc, jellem. De az értelmező szótár segíthet kibogozni a jelentésüket.


Tudom, magatokból indultok ki, amikor azt hiszitek, hogy a veletek egyet nem értő millióknak is föltétlenül kell legyen egy Orbán Viktoruk (s ezt Sorosban vélitek felfedezni), akit szentként, bégetve, kritikátlanul követnek, mert nem bírjátok elképzelni, hogy létezik önálló gondolkodás a világon, van élet a birkalét bégető akolmelegén kívül is.


Erőltessétek meg a fantáziátokat, képzeljétek el, hogy vannak emberek, akik nem előemésztett propagandát öklendeznek vissza folyton, és még elveik is vannak. Tudom, felfoghatatlan, de a magyar emberek nem-Fideszbirka többsége pontosan ilyen!

2018. okt. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

12-es. Minőségi hozzászólásokat olvashattam itt a gyakorin.

Ritkaság az ilyen.

2022. jan. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!