Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Svédországban is felfutóban...

Svédországban is felfutóban van a kereszténydemokrata jobboldal. Ott is vége a liberálisoknak?

Figyelt kérdés
Úgy látszik mégsem annyira jó ez a nagy befogadósdi. Rájöttek, hogy a szíriaiak meg társaik nem az a beilleszkedős fajták.
2018. aug. 18. 08:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
34%

Nemar. Gyikemberek? Zsidok? Azokkal mi lesz? Mar nem divat.


"Voltam sevdorszagban" hat nem a migrans negyedbe kene menni. En is mindjart bemegyek cigany keruletbe aztan leirom hogy az egesz orszag ilyen.

2018. aug. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
33%

"miert talan a lakossag kivanja a vilagrekord 27% AFAt? vagy az ilyen magas SZJAt es egyebeket?"


Nekem úgy tűnik, hogy kívánják, mivel nem nagyon lázonganak ellene.

2018. aug. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

@11


nem a bevandorlonegyedbe voltam,mint pl.: Kicsi Mogadishu


hanem pl.: a kozponti palyaudvar kornyeke,ami belvaros,ott keregetnek meg bandaznak,akkor Upplands Väsby ami egy szuburban terulet,egy resze surubben beepitett egy resze meg kertvarosi ovezet,szinten ott is ott volt egy halom bevandorlo.nagyon nagy koncentraciojuk van a sved nagyvarosokban.ugye vannak sajat negyedeik is mar,de ezek mindenhol ott vannak szinte mar.



@oezagh


igen,te okos mivel ahhoz fegyveres lazadas kellene,de ahhoz nyilvan nincs toke a tarsadalomnak.

2018. aug. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
39%
Semmiféle fegyveres lázadás nem kellene, bőven elég lenne egy 2006-os lázadáshoz hasonló. De ha nem, hát nem. Úgy tűnik, még mindig nem fáj eléggé.
2018. aug. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
51%
Én hat évig Svédországba jartam. A svédek a világ legrendesebb emberei, de baromi naivak. Mire azok csinálni fognak valamit, addigra kalifátus lesz.
2018. aug. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
25%

HakapesziM


a metronal a sajat szememmel lattam,hogy egyik se mer megcsak emelt fovel kozlekedni,nehogy szemkontaktus legyen a kedvencekkel,mindegyik bamulta a telefonjat,aszittem nekimennek a falnak.felkelleni lepniuk.


enis feltem,szo se rola,mikor volt hogy en voltam egyeduli europai,az egyik szegmensnel,korulottem mind harmadik vilagbeli volt.

2018. aug. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
33%
Elobb utobb rajonnek az emberek, hogy az ilyen mocsok, kartekony eszmek, mint a liberalizmus, csak bajt hoznak a tarsadalomra. Kerdes, mennyire lesz akkor mar keso.
2018. aug. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Fidesztroll vagy kérdező, mennyit fizetnek neked ezért?


A liberálisoknak ott nincs vége, a jobbközép erők kerülnek hatalomra a Svéd Demokraták külső támogatásával szerintem.

2018. aug. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!