Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Liberálisok, ha a nyugati...

Liberálisok, ha a nyugati országok megunnák a folyamatos terrorizálást, migránsbűnözést, rendszeres gyilkosságokat, erőszakolásokat, és kipaterolnák az országukból a migránsokat, fel lennétek háborodva?

Figyelt kérdés
Mit szólnátok hozzá, ha holnap az a hír fogadna titeket, hogy az embereknek elege van a migránsokból, és a folyamatos félelemből, igazságtalanságból, ami az európaiakat éri nap mint nap, és ezért erőszakkal kipaterolnák az összes migránst az országból? A hőn szeretett nyugat hirtelen rasszista náci lenne? A természetes védekezési reakció a félelem, a rettegés, és az igazságtalanság ellen, számotokra rasszista dolog? Hogy vélekedtek erről, liberálisok?
2018. aug. 31. 22:54
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
??? Miért csuknának le, ha nem én követtem el? Én ártatlan vagyok, nem követtem el semmit. Nyilván azt az illetőt kell megbüntetni, aki az adott bűncselekményt elkövette. Miért, ti nem így gondoljátok?
2018. szept. 8. 20:39
 22/26 anonim ***** válasza:
Szuper! Akkor miért is született meg ez a kérdés?
2018. szept. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Mert a sok nem európai kultúrával rendelkező migráns tönkre teszi az európai civilizációt, és sokkal nagyobb köztük a bűnözési ráta, mint az európaiaknál!
2018. szept. 9. 12:54
 24/26 anonim ***** válasza:

"Mert a sok nem európai kultúrával rendelkező migráns tönkre teszi az európai civilizációt, és sokkal nagyobb köztük a bűnözési ráta, mint az európaiaknál!"


Hm...

Hadd kérdezzek valamit:

1: ezt milyen statisztikára alapozod?

2: csodálkoztál, hogy téged miért csuknának le, ha nem kòvettél el semmit, de a migránst, csak azért, mert az, ami, válogatás nélkül kiutasítanád, mert szerinted terrorista...nem mér az a mèrce kicsit kettősen?

2018. szept. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

"1: ezt milyen statisztikára alapozod?"


A kormány ezt hangoztatja, tehát így van! Én feltétel nélkül adok a szavaikra!


"2: csodálkoztál, hogy téged miért csuknának le, ha nem kòvettél el semmit, de a migránst, csak azért, mert az, ami, válogatás nélkül kiutasítanád, mert szerinted terrorista...nem mér az a mèrce kicsit kettősen?"


ILLEGÁLIS bevándorlók. Hol itt a kettős mérce? Egyelőre ők követtek el illegális dolgot, és egyelőre mi vagyunk azok, akik jófejek vagyunk, hogy befogadjuk őket. Nincs kettős mérce sehol.

2018. szept. 9. 13:22
 26/26 anonim ***** válasza:

"A kormány ezt hangoztatja, tehát így van! Én feltétel nélkül adok a szavaikra!"


Hangoztat ez a kormány elég sok hazugságot, annyira nem adnék a szavukra feltétel nélkül, de ahogy gondolod...az egész kampányuk hazugságokra és gyártott kamuhírekre épült.



'ILLEGÁLIS bevándorlók. Hol itt a kettős mérce? Egyelőre ők követtek el illegális dolgot, és egyelőre mi vagyunk azok, akik jófejek vagyunk, hogy befogadjuk őket. Nincs kettős mérce sehol."


Ha kapnak menedékjogot, akkor nem illegális bevándorlók, bocs.

Ha nem kapnak, akkor tessék, vissza lehet őket küldeni az első háborúmentes országba, ami a hazájukhoz legközelebb esik. De az illevális bevándorlás nem terrorcselekmény, tehát időszerű lenne eldönteni, mi is a problémád.

Továbbá "mi" csak annyira voltunk jó fejek, hogy olyan bevándorlókat engedtünk be, akik letelepedési kötvénnyel jöttek. Ergo pénzért kaptak lehetőséget. Csak sajna elfelejtették nemzetbiztonsági szempontból átvilágítani. Milyen érdekes, csúszott is közéjük köztörvényes.

Na, tényleg nincs kettős kérce?

2018. szept. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!