Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A fidesz miért akarja megkérdő...

A fidesz miért akarja megkérdőjelezni a demokratikus szavazás Sargentini jelentés végeredményét? A fidesztől azt hallgattam áprilisi választásnál, hogy a demokratikus döntést mindenkinek kötelessége elfogadni.

Figyelt kérdés

Fideszesek!

Tessék tudomásul venni, hogy egy demokratikus szavazáson a fidesz elbukott.



2018. szept. 12. 20:32
1 2 3
 11/25 Alex Fly ***** válasza:
Egyszerűen már a Viktátor is kezdi unni, hogy ahol csak szavazás van, ott megkapja a kétharmadot... Most már egy kis változatosságra vágyik...
2018. szept. 13. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Mert az alapszabály és a házszabály is kicsit burkoltan fogalmaz, de a lényeg: leadott szavazatok alapján.

ebből gondolom nem sok logika kell hogy rájöjj miért támadja most meg a bíróságon a Magyar kormány.

tehát:

EU

van 1000 ember, ebből mind az ezer szavaz

igen, nem, tartózkodom.

Ha ebből az ezerből csak 500 van jelen és annyi szavaz, akkor 500 szavazat van.


Mo. választási.

csak igen és nem van, nincs tartózkodás, a nem szavazás az nem tartózkodás.

no, remélem megérted azzal a gyenge agyaddal.

2018. szept. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Lux morulus ***** válasza:

Most nem tudjátok, vagy nem vagytok képesek felfogni, vagy nem akarjátok felfogni,- mert nem mindegy - hogy ez a szavazás az minimum eljárási hibás volt? Több szabálysértés is történt. Mindenki utána olvashat majd, ha kiörülte magát azon, hogy a hazáját megpróbálták elgáncsolni. Talán az olvasás még megy, de a szövegértésben már nem vagyok biztos. Az minden képpen adott, hogy miről szólt ez a szavazás. Megsúgom, hogy nem a migrációról.


Vagy ez már magas? Akkor megrágom egy kicsit kezdésnek, és utána majd elindulhatsz rajta.


Ez a hazádról szólt. Tök mindegy, hogy milyen a politikai szemléleted. Nem számít.


A hazádról szólt.


Amíg ezt nem érted, a szégyenérzeted sem jön elő. De hidd el addig jó, mert utána nehéz lesz tükörbe nézni.

2018. szept. 14. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 Molyember ***** válasza:

A hazámat elvette, megerőszakolta és kifosztotta egy Fidesznek nevezett bűnbanda. A jelentés róluk, és csakis róluk szólt, az ő bűneikről, és ha a jelentés folyományaként bármi negatív dolog történik velünk, azt is csak a Fidesznek köszönhetjük.

"Amíg ezt nem érted, a szégyenérzeted sem jön elő. De hidd el addig jó, mert utána nehéz lesz tükörbe nézni."

2018. szept. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 Alex Fly ***** válasza:

@12: az EP szabálya szerint az érvényes szavazatnak az "igen" és a "nem" számít. Ha valaki tartózkodik, az nem döntött, tehát nem veszik figyelembe.

Csak ugye fideszeséknél csak az a szavazás érvényes, amelynek ők hozzák a szabályait...

2018. szept. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 Alex Fly ***** válasza:

@13: igazad van, ez a szavazás a hazámról szólt. Arról, hogy qwára nem jó, ami ebben az országban folyik.

A szégyenérzet is megvan: a kormányunk elérte, hogy lassan szégyellem, hogy magyar vagyok...

2018. szept. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 Lux morulus ***** válasza:

Megdöbbentő látni az emberi különbségeket. Azt a fajta nézetkülönbséget, amit képviseltek.


És tudjátok, még azt is elhiszem, hogy nincs rosszinulat bennetek.


Bennem csak a döbbenet van ilyenkor, amikor ezeket olvasom.


Fölösleges a véleménycsere...tényleg. Ha jönnek az érzelmek, jön vele más is...

2018. szept. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Molyember ***** válasza:
Pontosan ezt a döbbenetet érzem én is, amikor a kormányt védő kommenteket olvasom. Naivság azt gondolni, hogy van bárki a világon, aki érzelmek nélkül alkot politikai véleményt, mert ilyen nincs és nem is lehet. Talán pár filozófus képes rá, de ez itt a Gyakori kérdések, a többség ott tart, hogy nem képes helyesen leírni egy igekötős igét, és ha megkérdezem tőle, hogy a halálbüntetés támogatására kanti, vagy utilitarista érvek alapján jutott, akkor elcsöppen a nyála, és kitalálja, hogy zsidócigány vagyok.
2018. szept. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 Lux morulus ***** válasza:

"Pontosan ezt a döbbenetet érzem én is, amikor a kormányt védő kommenteket olvasom."



Egyáltalán meg tudod mondani, hogy mi bajod van a kormánnyal? Mert szerintem te,egyszerűen csak fiatal vagy, és az a bajod. Láttam a másik oldalt, és hidd el, hogy te nem kommentelgetnél itt semmiről, ha a most, a szabadságért harcolók lennének hatalmon. Az EU ban pedig más néven vannak azok, akik nálunk voltak, pár évtizede.

Ugyan az a sárga papagáj,...csak ez zöld.


Nem akarom, hogy ezt elhidd. Pontosan tudom, hogy engem sem lehetett semmivel meggyőzni. Óvakodom is tőle. Majd kialakul.


" Naivság azt gondolni, hogy van bárki a világon, aki érzelmek nélkül alkot politikai véleményt, mert ilyen nincs és nem is lehet. Talán pár filozófus képes rá"


Hmm.. Nálad tényleg nincs érzelem mentes, politikai vélemény.

Egyébként nem kell, hogy filozófus legyél ahhoz, hogy meglásd mi válik az épülésedre. Elég a tapasztalat.

Ókori és újkori filozófusokat is olvastam. Van ami megfogott, és van ami nem.


," de ez itt a Gyakori kérdések, a többség ott tart, hogy nem képes helyesen leírni egy igekötős igét,"


Vannak határok igen, de a nyelvészkedést nem tartom idevalónak. Ismerek olyan értelmes gondolkodású, embereket, akik csak szóban jók.


" és ha megkérdezem tőle, hogy a halálbüntetés támogatására kanti, vagy utilitarista érvek alapján jutott, akkor elcsöppen a nyála,"


Konkrétan egyik sem.

Nagyon nagy a világ Kant, és a haszonelvűségi "izmus"-mellesleg ezt, én nagyon nem látom idevalónak-mellett még.

Határozottan az őskorig, bármilyen emberi társadalom legelejére kell visszamenni. Semmi köze, sem a filozófiához, sem a haszonhoz.

Véleményem szerint.


"és kitalálja, hogy zsidócigány vagyok."


És az vagy? Változtat a válasz, bármin is?

2018. szept. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 Molyember ***** válasza:
67%
Nem mennék bele jobban, mert elaprózódik a vita, csak arra válaszolnék, hogy mi bajom a kormánnyal. Az, hogy bűnözők (közpénzek, EU-s támogatások ellopása), antidemokratikus (népszavazás arról, ami nekik tetszik, ellenzék elcsendesítése), hazugok (az előbbiek következetes tagadása), demagógok (a Fidesz azonosítása az országgal, állandó migránshiszti). Nem, nem fogok példákat mondani az elmúlt nyolc évből, nem éri meg a fáradságot. Egyszerűen szégyellem őket, és felháborít az a pökhendi stílus, amit megengednek maguknak. De a történelemből tudjuk, hogy semmi sem tart örökké, és remélem, látni fogom, amikor pofára esnek.
2018. szept. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!